Камера на Живо от Центъра на Разлог

Барса мачка и без Меси, Борусия Дортмунт разби Алтетико, резултати

Барселона надигра с 2:0 над Интер в дербито на група „В“ от третия кръг на груповата фаза в Шампионската лига. Макар и без контузения си ас Лео Меси, каталунците не оставиха съмнения в превъзходството си и взеха убедителна победа.

В 32-ата минута Луис Суарес получи топката на десния фланг и с великолепен пас намери измъкналия се от отбраната на Интер Рафиня Алкантара. Рафиня, който за кратко носеше и фланелката на “нерадзурите”, не сгреши от близко разстояние и опъна мрежата зад Ханданович. В 83-ата минута Жорди Алба ознаменува 50-ия си мач за Барса в Шампионската лига с хубав гол. Левият бек получи извеждащ пас от Иван Ракитич, навлезе в наказателното поле на италианците и с чудесен удар преодоля Ханданович.

В същото време Борусия (Дортмунд) заби звучен шамар на Атлетико Мадрид, побеждавайки го с 4:0 в група „А“ Два гола вкара Герейро, по едно попадение реализираха Витсел и младата звезда Санчо. Друг вълнуващ сблъсък бе този между Пари Сен Жермен и Наполи, като двата тима не успяха да излъчат победител, а мачът приключи при резултат 2:2. Ди Мария спаси точката за французите в 3-ата минута на добавеното време.