Камера на Живо от Центъра на Разлог

Вижте програмата на EURO 2016 и телевизиите, който ще излъчват мачовете

euro2016logoВижте телевизионната програма на европейското по футбол, което се открива утре, петък, от 22 часа с мача Франция – Румъния.

Както е известно шампионатът, на финалите на който за първи път участват 24 отбора, ще се предава от БНТ и каналите на „Нова Броудкастинг Груп“. Държавната телевизия ще пуска мачовете по БНТ 1 и БНТ HD, а НБГ – по Нова телевизия, Диема и двата канала Диема спорт.

Първата фаза започна на 10 юни и приключва на 22-ри. След 3 дни почивка започва елиминационната фаза. Финалът е 10 юли. Мачовете на откриването и за титлата ще се предават и от двете медийни групи.



Групова фаза

10.06. 22:00 Франция – Румъния (група А) – БНТ1/БНТ HD, Нова/ Диема спорт
11.06. 16:00 Албания – Швейцария (група А) – БНТ1/БНТ HD
11.06. 19:00 Уeлс – Словакия (група B) – БНТ1/БНТ HD
11.06. 22:00 Англия – Русия (група B) – Нова / Диема спорт
12.06. 16:00 Турция – Хърватия (група D) – БНТ1/БНТ HD, Нова / Диема спорт
12.06. 19:00 Полша – Севeрна Ирландия  (група C)  – Диема/ Диема спорт
12.06. 22:00 Германия – Украйна (група C) – БНТ1/БНТ HD
13.06. 16:00 Испания – Чехия (група D) – БНТ1/БНТ HD
13.06. 19:00 Ейре – Швеция (група Е) – БНТ1/БНТ HD
13.06. 22:00 Белгия – Италия (група Е) – Нова/Диема спорт
14.06. 19:00 Австрия – Унгария (група F) – Диема/ Диема спорт 2
14.06. 22:00 Португалия – Исландия (група F) – БНТ1/БНТ HD
15.06. 16:00 Русия – Словакия (група B) – Диема/Диема спорт 2
15.06. 19:00 Румъния – Швейцария (група A) – Диема/ Диема спорт 2
15.06. 22:00 Франция – Албания (група A) – БНТ1/БНТ HD
16.06. 16:00 Англия – Уелс (група B) – БНТ1/БНТ HD
16.06. 19:00 Украйна – Севeрна Ирландия  (група C ) – БНТ1/БНТ HD
16.06. 22:00 Германия – Полша (група C) – Нова/ Диема спорт
17.06. 16:00 Италия – Швеция (група E) – Нова/ Диема спорт
17.06. 19:00 Чехия – Хърватия (група D) – Диема/ Диема спорт 2
17.06. 22:00 Испания – Турция (група D) – БНТ1/БНТ HD
18.06. 16:00 Белгия – Ейре (група Е) – Нова/ Диема спорт
18.06. 19:00 Исландия – Унгария (група F)  – БНТ1/БНТ HD
18.06. 22:00 Португалия – Австрия (група F) – Нова/ Диема спорт
19.06. 22:00 Швейцария – Франция (група A) – БНТ1/БНТ HD
19.06. 22:00 Румъния – Албания (група A) – Диема/ Диема спорт 2
20.06. 22:00 Русия – Уелс (група B) – БНТ1/БНТ HD
20.06. 22:00 Словакия – Англия (група B) – Нова/ Диема спорт
21.06. 19:00 Украйна – Полша (група C) – БНТ1/БНТ HD
21.06. 19:00 Северна Ирландия – Германия (група C) – Диема/ Диема спорт 2
21.06. 22:00 Хърватия – Испания  (група D)    БНТ1/БНТ HD
21.06. 22:00 Чехия – Турция (група D) – Нова/ Диема спорт
22.06. 19:00 Исландия – Австрия (група F) – БНТ1/БНТ HD
22.06. 19:00 Унгария – Португалия (група F) – Диема/ Диема спорт 2
22.06. 22:00 Италия – Ейре (група  E) – БНТ1/БНТ HD
22.06. 22:00 Швеция – Белгия (група  E) – Нова/ Диема спорт

Плейофи

25.06. 16:00 осминафинал 1 – БНТ1/БНТ HD
25.06. 19:00 осминафинал 2 – Диема/ Диема спорт
25.06. 22:00 осминафинал 3 – БНТ1/БНТ HD
26.06. 16:00 осминафинал 4 – Нова/ Диема спорт
26.06. 19:00 осминафинал 5 – БНТ1/БНТ HD
26.06. 22:00 осминафинал 6 – Нова/ Диема спорт
27.06. 19:00 осминафинал 7 – БНТ1/БНТ HD
27.06. 22:00 осминафинал 8 – Нова/ Диема спорт
30.06. 22:00 четвъртфинал 1 – БНТ1/БНТ HD
01.07. 22:00 четвъртфинал 2 – Нова/ Диема спорт
02.07. 22:00 четвъртфинал 3 – БНТ1/БНТ HD
03.07. 22:00 четвъртфинал 4  – Нова/ Диема спорт
06.07. 22:00 полуфинал 1 – БНТ1/БНТ HD
07.07. 22:00 полуфинал 2 – Нова/ Диема спорт
10.07. 22:00 финал – БНТ1/БНТ HD, Нова/ Диема спорт