Камера на Живо от Центъра на Разлог

Временни прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 29 октомври – 2 ноември

Община Разлог

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: III,Кв. 49, Iv,Кв 29, Ivi-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Имот С Пл.№813, Местност Бански Път, Местност Камено, Местност Конещица Пи, Местност Конищица, Местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Упи I-056017, М. Бански Път, Упи Xix-610 Кв 44, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета
На 01.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: 9-Ти Май, Васил Бельов, Васил Левски, Възраждане, Георги Димитров, Мечта, Минно Селище, Младост, Победа, Четвърта
На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 02.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Градево: Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река – Лагове, Средорек, Требище
На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 02.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Разлог: Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор
На 30.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ На 01.11.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ На 02.11.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Градево: Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река – Лагове, Средорек, Требища, Требище
На 30.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ На 01.11.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ На 02.11.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна Река
На 30.10.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./ – Разлог: Местн.Янколова Река, Местност Реденка



На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: 9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

Община Банско
На 29.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ – Банско: 02676.501.4383, 24-Ти Май, Александър Буйнов, Атон, Братя Велеганови, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Георги Настев, Гладстоун, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Еделвайс, Ел-Тепе, Захари Зограф, Иконом К.Чучулайн, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методи, Кръсьо Асенов, М.Асаница Пи 02676.157.20, Местност Асаница, Местност Грамадето, Местност Средорек, Местност Страгите, Местност Шипоцко, Минго Тодев, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Орце Попйорданов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пере Тошев, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Тевно Езеро, Терзи Никола, Тодор Каблешков, Топов Мост, Хаджи Кандит, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Матов, Христо Чернопеев, Цар Калоян, Явор
На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Банско: 5-Ти Октомври, Баньо Маринов, България, Глазне, Гоце Делчев, Градски Парк До Хотел Пирин, Димитър Талев, Илинден, Луи Пастьор, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Охрид, Цар Симеон
На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Банско: България, Кирил И Методи, Местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Банско: Местност Малка Ливада, Местност Рупчовец, Местност Свети Георги, Патриарх Евтимий
На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Буково, Общ. Гоце Делчев
На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Гостун
На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил И Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Кремен, Общ. Банско
На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Места: І-92 Кв.6
На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Обидим: 000024 Еккте 53059, Местност Долене
На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

Община Белица

На 30.10.2018 г. /10:00 – 12:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков
На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Извън Регулация

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Горно Краище

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски
На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Извън Регулация
На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета