Камера на Живо от Центъра на Разлог

Пирин отнесе Тетевен Волей

Бърза победа с 3:0 (25:21, 25:17, 26:24) записа Пирин (Разлог) в домакинския си мач от 3-ия кръг на мъжката Суперлига по волейбол срещу Тетевен Волей.

pirinvolley3

Играчите от Разлог поеха инициативата още в началото на срещата и взеха лесно първите два гейма. В третия обаче явно се отпуснаха и гостите поведоха в 3-ата част, като разликата достигаше и до 3 т. В крайна сметка волейболистите на Пирин се стегнаха и въпреки че преживяха инфарктни последни минути, те все пак взеха чиста победа.

Така играчите на Разлог продължават в Суперлигата без загубен мач и с пълен актив от 9 точки.

До момента те са дали на съперниците си само 1 гейм и оглавиха временното класиране, преди лидерът Монтана и вторите – ЦСКА да са изиграли срещите си от 3-ия кръг.