Камера на Живо от Центъра на Разлог

Пирин гостува на Велбъжд в първия кръг на Югозападната Трета лига (пълна програма)

“Пирин” Разлог започва с гостуване срещу ФК “Велбъжд” в първия кръг на Трета Югозападна лига, отреди тегленият, на 27 юли, жребии в БФС- София.

Първенството започва на 11 август, мачовете са с начало 18 часа.

                           I кръг

11 август 2018, събота, 18:00 ч:
Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)        - 
Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                 - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                     - 
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич)                  - 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 
Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)             - 

                           II кръг

18 август 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 
Пирин 1941 (Разлог) - Оборище (Панагюрище)                 - 
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Спортист 2009 (Своге) - Надежда (Доброславци)              - 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                        - 
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)            - 
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско)               - 
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 

                           III кръг

22 август 2018, сряда:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград)           - 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                      - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Чавдар (Етрополе) - Германея (Сапарева баня)               - 
Надежда (Доброславци) - Миньор (Перник)                    - 
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)                   - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)              - 
Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 

                           IV кръг

25 август 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Спортист 2009 (Своге) - Оборище (Панагюрище)               - 
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                      - 
Германея (Сапарева баня) - Надежда (Доброславци)           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)             - 
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Банско (Банско)                   - 

                           V кръг

1 септември 2018, събота:
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)                  - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                    - 
Надежда (Доброславци) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)             - 
Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник)                     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2009 (Своге)            - 
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог)       - 

                           VI кръг

8 септември 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог)              - 
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Спортист 2009 (Своге) - Марек 1915 (Дупница)               - 
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                  - 
Германея (Сапарева баня) - Оборище (Панагюрище)            - 
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)           - 
Септември (Симитли) - Надежда (Доброславци)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                 - 
Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     - 

                           VII кръг

15 септември 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                        - 
Надежда (Доброславци) - Хебър 1918 (Пазарджик)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (Симитли)                  - 
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)         - 
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                     - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)     - 
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                    - 

                           VIII кръг

22 септември 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)                - 
Спортист 2009 (Своге) - Пирин 1941 (Разлог)                - 
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           - 
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 
Септември (Симитли) - Оборище (Панагюрище)                 - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)               - 
Банско (Банско) - Надежда (Доброславци)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                   - 

                           IX кръг

29 септември 2018, събота:
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Надежда (Доброславци) - Ботев 1937 (Ихтиман)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Банско (Банско)                      - 
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)              - 
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)      - 
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник)                      - 
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге)                  - 

                           X кръг

13 октомври 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)            - 
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                        - 
Германея (Сапарева баня) - Пирин 1941 (Разлог)             - 
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)    - 
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)           - 
Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци)                  - 

                           XI кръг

20 октомври 2018, събота:
Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман)                - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                  - 
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли)       - 
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)               - 
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)                    - 

                           XII кръг

24 октомври 2018, сряда:
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                  - 
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2009 (Своге)           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)             - 
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    - 
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Чавдар (Етрополе) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Надежда (Доброславци) - Велбъжд (Кюстендил)                - 

                           XIII кръг

27 октомври 2018, събота:
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Оборище (Панагюрище) - Надежда (Доброславци)               - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)                - 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)                - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)           - 
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                    - 
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)                 - 

                           XIV кръг

3 ноември 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)         - 
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)               - 
Септември (Симитли) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                 - 
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                      - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Надежда (Доброславци) - Вихрен 1925 (Сандански)            - 
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)                 - 

                           XV кръг

10 ноември 2018, събота:
Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)               - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)         - 
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                        - 
Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик)             - 
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                      - 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)      - 

                           XVI кръг

17 ноември 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                   - 
Банско (Банско) - Спортист 2009 (Своге)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                   - 
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)                    - 
Надежда (Доброславци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 

                           XVII кръг

24 ноември 2018, събота:
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград)          - 
Марек 1915 (Дупница) - Оборище (Панагюрище)                - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)       - 
Пирин 1941 (Разлог) - Надежда (Доброславци)                - 
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)               - 
Миньор (Перник) - Банско (Банско)                          - 
Германея (Сапарева баня) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)           - 

                           XVIII кръг

23 февруари 2019, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)        - 
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                 - 
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     - 
Спортист 2009 (Своге) - Чавдар (Етрополе)                  - 
Беласица (Петрич) - Надежда (Доброславци)                  - 
Пирин 1941 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище)      - 
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 

                           XIX кръг

2 март 2019, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                    - 
Надежда (Доброславци) - Спортист 2009 (Своге)              - 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                        - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)            - 
Банско (Банско) - Сливнишки герой (Сливница)               - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли)               - 

                           XX кръг

9 март 2019, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                      - 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          - 
Германея (Сапарева баня) - Чавдар (Етрополе)               - 
Миньор (Перник) - Надежда (Доброславци)                    - 
Спортист 2009 (Своге) - Велбъжд (Кюстендил)                - 
Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)      - 

                           XXI кръг

16 март 2019, събота:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                - 
Оборище (Панагюрище) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                      - 
Надежда (Доброславци) - Германея (Сапарева баня)           - 
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                 - 
Банско (Банско) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 

                           XXII кръг

20 март 2019, сряда:
Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)              - 
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - Надежда (Доброславци)         - 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Спортист 2009 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)            - 
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 

                           XXIII кръг

23 март 2019, събота:
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)         - 
Марек 1915 (Дупница) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                  - 
Оборище (Панагюрище) - Германея (Сапарева баня)            - 
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Надежда (Доброславци) - Септември (Симитли)                - 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско (Банско)                     - 

                           XXIV кръг

30 март 2019, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                        - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Надежда (Доброславци)             - 
Септември (Симитли) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)          - 
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)         - 
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                    - 

                           XXV кръг

6 април 2019, събота:
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Пирин 1941 (Разлог) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)           - 
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)            - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
Оборище (Панагюрище) - Септември (Симитли)                 - 
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Надежда (Доброславци) - Банско (Банско)                    - 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 

                           XXVI кръг

10 април 2019, сряда:
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)                - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Надежда (Доброславци)               - 
Банско (Банско) - Велбъжд (Кюстендил)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)              - 
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)          - 
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)      - 
Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог)                      - 
Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич)                  - 

                           XXVII кръг

13 април 2019, събота:
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                        - 
Пирин 1941 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)             - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)    - 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                 - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 
Оборище (Панагюрище) - Банско (Банско)                     - 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе)                  - 

                           XXVIII кръг

20 април 2019, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Надежда (Доброславци)            - 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)                - 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог)           - 
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)               - 
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                    - 

                           XXIX кръг

27 април 2019, събота:
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                  - 
Спортист 2009 (Своге) - Германея (Сапарева баня)           - 
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                  - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)    - 
Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско)                     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 
Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе)                   - 
Велбъжд (Кюстендил) - Надежда (Доброславци)                - 

                           XXX кръг

4 май 2019, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
Надежда (Доброславци) - Оборище (Панагюрище)               - 
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Банско (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог)               - 
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)         - 
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Перник)                 - 

                           XXXI кръг

11 май 2019, събота:
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)         - 
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)               - 
Спортист 2009 (Своге) - Септември (Симитли)                - 
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                      - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                   - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Надежда (Доброславци)            - 
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 

                           XXXII кръг

18 май 2019, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница)               - 
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                        - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)             - 
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)                      - 
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)      - 

                           XXXIII кръг

25 май 2019, събота:
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)             - 
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 
Спортист 2009 (Своге) - Банско (Банско)                    - 
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Надежда (Доброславци)     - 
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)             - 

                           XXXIV кръг

1 юни 2019, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)          - 
Оборище (Панагюрище) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Надежда (Доброславци) - Пирин 1941 (Разлог)                - 
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                      - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Банско (Банско) - Миньор (Перник)                          - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)          - 
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)           -