Камера на Живо от Центъра на Разлог

„Пирин“ продължава победния си ход! Вкара тройка и в Сандански. Резултати и класиране след 3-ти кръг в ЮЗ трета лига

Отборът на Пирин Разлог победи като гост Вихрен в Сандански в среща от 3-ия кръг на Югозападната трета лига. Отборът на Христо Джоджов продължава да изумява всички и записа трета победа в три мача и остава на върха в групата . Пирин Разлог е и единствения отбор на Югозапад с пълен актив от  точки.

Домакините от Вихрен поведоха с гол на Димитър Петков -Макето само след 2 минути игра. Гостите нанесоха своя удар между 14-та и 16-та минута с два гола на бразилеца Барони и Красимир Шапкаров. В края на мача Иван Кирев  10 минути преди края на мача. При 2:2 обаче главният съдия Иван Ценов не отсъди чиста дузпа за Вихрен за нарушение срещу Атанас Чипилов. Голям мач направи и вратарят на Пирин Разлог Абди Абдиков.

Сред зрителите на стадиона в Сандански бяха и финансовият благодетел на Вихрен Коко Динев и бившият национал Илиян Мицански.

8 НАДЕЖДА /Доброславци/ 3 1 2 0 6 5 5
9 МИНЬОР /Перник/ 3 1 1 1 5 4 4