Камера на Живо от Центъра на Разлог

„Пирин“ стигна до равенство в Сапарева баня. Резултати след 26-ия кръг на Югозападната Трета лига

Борещият се за оцеляване в Югозападната Трета рига Германея Сапарева баня не успа да вземе максимален брой точки при домакинството си на Пирин Разлог. Срещата завърши наравно 1:1.

Германея имаше известно предимство през първата част и създаде няколко добри голови положения, но така и не се стигна до откриване на резултата.

В началото на втората част играта бе равностойна, но в 56-та минута Чечев подаде добре към Даниел Димитров и нападателят на Германея откри резултата. 10-минути по-късно Пирин стигна до добро положение след изпълнение на пряк свободен удар, но гол не падна.

Все пак играчите на Пирин Разлог успяха да стигнат до равенството в 74-та минута след попадение на Красимир Шапкаров.