Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 25-30 септември

Община Разлог 

На 25.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

На 26.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 26.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 26.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 27.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 27.09.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена, Джинджерица, Дълга махала, Мирчо Кипрев, Младост, Саровица, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Цар Иван Асен II



Община Банско 

На 25.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Банско: Александър Буйнов, Атон, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Гладстоун, Гоце Делчев, Ел-Тепе, Кирил и Методи, Минго Тодев, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Отец Паисий, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Хаджи Кандит, Цар Калоян

На 25.09.2018 г. /10:30 – 13:30 ч./ –  Банско: Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор

На 25.09.2018 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Банско: Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К. Яворов, Райна Княгиня, Св. Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор

На 25.09.2018 г. /11:30 – 16:00 ч./ –  Банско: Братя Велеганови, Георги Ковачев, Гладстоун, Даме Груев, Еделвайс, Захари Зограф, Минго Тодев, Пейо К. Яворов, Пирин, Тодор Каблешков, Цар Калоян

На 26.09.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Банско: местност Шипоцко

На 26.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Банско: Цар Симеон

На 26.09.2018 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Банско: Баньо Маринов, България, Витоша, Иван Джолев, Охрид, Тевно Езеро, Цар Борис III, Цар Самуил

На 28.09.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Байкушева Мура, Бъндерица, Граф Игнатиев, Илинден, местност Малка Ливада, Одрин, Палиго Ден, Плиска, Предел, Рила, Славянка, Стефан Караджа, Явор

Община Белица

На 26.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 27.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

Община Якоруда 

На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Якоруда: Айдаре, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Девета, Иван Попкостов, Кирил и Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч, Пелистър, Петко Р. Славейков, Седма, Стоян Табаков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов

На 25.09.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Якоруда: Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Градище/Трета/, Изгрев, Никифор Филипов, Пета/Поп Филип Стоянов/, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Якорудски Бор

На 26.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Якоруда: Белмекен, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Дванадесета, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Лазарец, местност Буковец, Мусала, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петко Р. Славейков, Първа/Илия Колев/, Софроний, Стефан Караджа/Никола Карад, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Яворов