Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 12-16 ноември

Община Разлог

На 13.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 14.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 16.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25

На 12.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Градево:   Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река – Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 12.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Разлог:   База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна Река

На 12.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Градево:   Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река – Лагове, Средорек, Требище

На 12.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Разлог:   Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор



На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна

На 15.11.2018 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Разлог:   Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

Община Банско

На 14.11.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   Местност Асаница, Солун, Страгите

На 14.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Банско:   Местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 14.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 13:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 14.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 13:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Гостун

На 14.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Добринище:   9ти Септември, Благийница, Васил Априлов, Гарата, Георги Димитров, Григор Мацин, Десилица, Иван Галчев, Неофит Рилски, Никола Парапунов, Охрид, Петър Галчев, Пирин, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Читалище

На 14.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Добринище:   Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 14.11.2018 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Добринище:   Георги Димитров, Иван Галчев

На 14.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 13:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 14.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 13:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Места:   І-92  Кв.6

На 14.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Обидим:   000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 14.11.2018 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Обидим:   Местност Долене

На 14.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 13:30 ч.; 12:30 – 13:30 ч./ –  Филипово, Общ. Банско:   Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

Община Белица

На 13.11.2018 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Горно Краище

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Горно Краище

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември, Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Якоруда

На 15.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Бел Камен

На 13.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Юруково:   Местност Каменако

На 13.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Якоруда:   Яворов

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Дагоново

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Юруково:   029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако

На 14.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 – 16:15 ч./ –  Якоруда:   Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис Iii/Георги Димитров, Яворов, Якорущица

На 14.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./   На 15.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:15 ч./ –  Якоруда:   Богдан Войвода, Цар Борис Iii/Георги Димитров, Якорущица