Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания в захранването, в Разлог и региона, за периода 8-13 май

Община Разлог 

На 08.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долно Драглище:   026036, УПИ Ix  219 Кв 42

На 08.05.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 10:15 – 10:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън регулация С.Баня, Извън регулацията

На 08.05.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 10:15 – 10:30 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 10.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долно Драглище

На 08.05.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 10:15 – 10:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски

Община Банско 

На 09.05.2018 г. /08:30 – 11:00 ч./ –  Банско:   02676.21.48.3, 02676.26.2, България, Грамадето, извън регулация-Ски Зона Банско, Карантията 028028, местност Грамадето, местност Кошерината, местност Малка Ливада, местност Овиначе, Меча Дупка, Найден Геров, Овиначе, Пирин, Рила, УПИ 163010

На 08.05.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Банско:   02676.501.4674, Борис Голев, България, Георги Голев, Забиница, Княз Борис I, местност Забиница, Неуточнен Адрес, Опълченска, Отец Стефан Камберов, Патриарх Евтимий, Плиска, Родопи, Цар Симеон, Яне Сандански




На 08.05.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор

На 09.05.2018 г. /08:45 – 11:00 ч./ –  Банско:   Еделвайс, местност Кошерината, местност Свети Иван, Меча Дупка, Найден Геров, Пирин, Рибно Езеро, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г.Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански

На 09.05.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ –  Банско:   02676.501.2553.1, Драма, Иван Михайлов, Изток, Кирил и Методи, Княз Ал.Батемберг, Любомир Милетич, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Проф.Любомир Милетич, Рила, Родопи, Сливница, Стефан Стамболов, Христо Г.Данов, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Черно Море

На 09.05.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Банско:   Ул. Св. Иван

На 09.05.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Банско:   Лазар Герман, Лазар Томов, местност Забиница, Цар Симеон

На 09.05.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св.Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

Община Белица

На 08.05.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 10:15 – 10:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

а 08.05.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 10:15 – 10:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

а 08.05.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   местност Семково

На 08.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица:   9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста

На 08.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 09.05.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица

Община Якоруда 

На 08.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Дагоново

На 08.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Юруково:   029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако

На 08.05.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Якоруда:   Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитров, Яворов, Якорущица

На 08.05.2018 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Конарско

На 08.05.2018 г. /12:30 – 15:30 ч./ –  Якоруда:   Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитров

 

(84)