Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 4 – 8 юни

Община Разлог 

На 04.06.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25

На 04.06.2018 г. /09:15 – 16:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ Разлог:  Баница;

На 07.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер

На 07.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Баба Магдалена, Христо Ботев

Община Банско 

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Гостун

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Филипово, Общ. Банско:  Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Банско:  местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Добринище:  Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 05.06.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Обидим:  000024 Еккте 53059, местност Долене

На 05.06.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Добринище:  Георги Димитров, Иван Галчев

На 05.06.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Обидим:  местност Долене

На 05.06.2018 г. /09:30 – 16:15 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Места:  І-92 Кв.6




На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Банско:  местност Малка Ливада, местност Рупчовец

На 06.06.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ –  Добринище:  9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 06.06.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Добринище:  Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Атанас Попадийн, Бъндерица, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Крушево, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Места, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 07.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Банско:  Цар Симеон

На 08.06.2018 г. /13:30 – 16:15 ч./ –  Банско:  Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К.Яворов, Райна Княгиня, Св.Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор

Община Белица

На 07.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 07.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Баба Магдалена, Христо Ботев

На 07.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

На 08.06.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Волгоград, Георги Андрейчин, Девета, Димо Хаджидимов, Единадесета, Първа, Равен, Четвърта, Шипка

Община Якоруда 

На 04.06.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Бел Камен;

На 04.06.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Бунцево;

 Конарско; Черна Места; Юруково:  местност Каменако; Якоруда:  Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица;