Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 11-15 юни

Община Разлог 

На 11.06.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 11.06.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев
На 11.06.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ На 13.06.2018 г. /08:00 – 08:15 ч.; 12:30 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 12.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 14:00 – 15:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ На 13.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Разлог: Баница
На 13.06.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ – Градево: местност Бяла Поляна, Требища
На 13.06.2018 г. /09:30 – 11:00 ч./ – Разлог: местност Логовете, местност Предел, Предел
На 13.06.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ – Разлог: местност Пети Километър, местност Предел
На 13.06.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски, Гарата, Илинден, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Подполковник Спиридонов, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Шаркьой
На 14.06.2018 г. /14:30 – 16:30 ч./ – Разлог: местност Баба Цвета, местност Кошольовото, местност Мразеница, местност Предел, Предел




Община Банско 

На 11.06.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Банско: Цар Симеон

На 14.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ – Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец, местност Свети Георги, Патриарх Евтимий
На 14.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ – Гостун
На 14.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ – Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 14.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ – Места: І-92 Кв.6
На 14.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ – Обидим: 000024 ЕККТЕ 53059, местност Долене
На 14.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:00 – 12:15 ч./ – Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13
На 14.06.2018 г. /08:45 – 12:15 ч./ – Банско: местност Рупчовец
На 14.06.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

Община Белица
На 11.06.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 14.06.2018 г. /08:30 – 15:30 ч./ – Краище, Общ. Белица: Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета

Община Якоруда
На 12.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ На 13.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Якоруда: 7-ми Октомври, Алпийска, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Кожух, Места/П.Джеджеров/, местност Трещеник, Миланица/Осма/, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Петко Р.Славейков, Рила, Седма, Софроний, Средна Гора, Стефан Караджа/Никола Карад, Стокевица, Трещеник, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Якорущица
На 12.06.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 13.06.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ – Якоруда: Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр
На 12.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 11:00 – 12:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ На 13.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Бел Камен

На 12.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ На 13.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Конарско; Рохлева; Смолево: 038217;Черна Места; Юруково: местност Каменако
Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитров, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица
На 12.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ На 13.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ На 15.06.2018 г. /08:45 – 15:30 ч./ – Бунцево
На 12.06.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 13.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Якоруда: Витоша, местност Трещеник, Ореховица, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/
На 15.06.2018 г. /13:30 – 16:15 ч./ – Якоруда: Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Градище/Трета/, Изгрев, Никифор Филипов, Пета/Поп Филип Стоянов/, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Якорудски Бор