Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 18 – 22 юни

Община Разлог 

На 18.06.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К.  Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 18.06.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Годлево

На 18.06.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Горно Драглище:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Добърско

На 18.06.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Долно Драглище:  026036, УПИ Ix 219 кв. 42

На 18.06.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Разлог:  Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 18.06.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Разлог:  местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Горно Драглище:  Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Четиринадесета, Шестнадесета




Община Банско 

На 18.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Добринище:  Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.06.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Банско:  Бъндерица, Глазне, Иконом К. Чучулайн, Кръсьо Асенов, местност Малка Ливада, Одрин, Орце Попйорданов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

Община Белица

На 19.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ.  Белица:  Десета; Орцево; Палатик

На 19.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ.  Белица

На 19.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Лютово

На 19.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Бабяк

На 19.06.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Гълъбово, Общ.  Белица

На 19.06.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Кузьово

На 19.06.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Черешово, Общ.  Белица

Община Якоруда 

На 19.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Юруково

На 19.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Якоруда:  Васил Левски, Кирил и Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр

На 21.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Бунцево

На 21.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Конарско

На 21.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Баница

На 21.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Рохлева

На 21.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Смолево:  038217

На 21.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Черна Места

На 21.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Юруково:  местност Каменако

На 21.06.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Якоруда:  Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица

На 21.06.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Бел Камен

На 18.06.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  М.  Трестеник

На 18.06.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Белица, Общ.  Белица:  местност Семково