Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 2-6 юли

Община Разлог 

На 03. 07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:  Безименна

На 04. 07.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Разлог:  Гоце Делчев

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Баница

На 04. 07.2018 г. /14:30 – 16:15 ч./ –  Разлог:  местност Баба Цвета, местност Кошольовото, местност Мразеница, местност Предел, Предел

На 05. 07.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Братя Каназиреви, Възраждане, Гоце Делчев, Иван Вазов, Македония, Мехомия, Опълченска, Пейо К. Яворов, Преображение, Св. Климент Охридски, Х|X Кв. 79, Шейново, Яне Сандански

На 05. 07.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Санданск

На 05. 07.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Годлево

На 05. 07.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горно Драглище

На 05. 07.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, Черна Река

На 05. 07.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка

На 05. 07.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Черна Река

На 06. 07.2018 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Разлог:  5-ти Километър, местност Пети Километър

Община Белица 

На 03. 07.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков




На 03. 07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста

На 03. 07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05. 07.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

На 06. 07.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица:  Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета

Община Якоруда 

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Бел Камен

На 03. 07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Дагоново

На 03. 07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Юруково:  029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако

На 03. 07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Якоруда:  Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 03. 07.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Якоруда:  Яворов

На 03. 07.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./  на 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Юруково:  местност Каменако

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Бунцево

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Конарско

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Баница

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Рохлева

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Смолево:  038217

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Черна Места

На 04. 07.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Якоруда:  Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица