Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 23-27 юли

Община Разлог 

На 23.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   Баня, Общ. Разлог:   III,Кв. 49, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Девета, Деветнадесета, Неофит Рилски, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, УПИ XIX-610 Кв 44, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.07.2018 г. /14:00 – 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 24.07.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста

На 24.07.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън Регулация С.Баня, извън Регулацията

На 24.07.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./   Бачево:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

От обявите:Продавам хладилник Whirlpool Модел: ARC2353 Общ капацитет хладилник: 212 л Хладилна част: 171 л Фризерна част: 41 л Енергиен клас А+
Годишна консумация на енергия: 211 кВ/ч Ниво на шум: 40 dB Автоматично размразяване Механично управление на температурата Стъклени полици Рамери (В/Ш/Д): 143/55/58 см. Хладилникът е на 3 год. Сменен компресор преди 1 год. Цена: 185лв. Разлог
Вижте още снимки: Тел.: 0885 250 440

На 24.07.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 25.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:45 – 13:00 ч./  Бачево:   23-ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 24.07.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./  Бачево:   Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Местност Перивол, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Рила, Тодор Каблешков, Шипка, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   Бачево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Перивол





null

На 25.07.2018 г. /09:00 – 12:30 ч./   Бачево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Перивол

На 24.07.2018 г. /08:45 – 16:15 ч.; 08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор 

На 25.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 12:45 – 13:00 ч./  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 24.07.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./   Белица, Общ. Белица:   Местност Андрианов Чарк

На 24.07.2018 г. /12:00 – 13:30 ч./   Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 25.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:45 – 13:00 ч./  Годлево

На 25.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:45 – 13:00 ч./  Горно Драглище:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 12:45 – 13:00 ч./  Горно Драглище

На 25.07.2018 г. /08:45 – 13:00 ч./   Горно Краище

На 25.07.2018 г. /09:00 – 12:30 ч./  Добърско

На 25.07.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./   Долно Драглище:   026036, УПИ IX  219 Кв 42

На 26.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 12:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч./  Елешница, Общ. Разлог:   9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, иван Вазов, имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 26.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 12:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч./  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 26.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч./  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, Единадесета, извън Регулацията, Осма, Пета

На 26.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч./  Разлог:   Александър Стамболийски

На 26.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч./   Разлог:   Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Братя Каназиреви, Възраждане, Гоце Делчев, иван Вазов, Македония, Мехомия, Опълченска, Пейо К.Яворов, Преображение, Св.Климент Охридски, Х|X  кв. 79, Шейново, Яне Сандански

На 26.07.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./   Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино

На 26.07.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./  Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 26.07.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./  Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол, Черна Река

На 26.07.2018 г. /08:45 – 12:00 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч./  Разлог:   Местност Перивол

На 26.07.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./  Разлог:   Христо Ботев, Цар Самуил

На 26.07.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./  Разлог

Община Банско 

На 24.07.2018 г. /14:00 – 16:15 ч./  Банско:   Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, Местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор

На 25.07.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./   Банско:   Местност Грамадето

На 26.07.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./  Добринище:   Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, иван Вазов, иван Галчев, иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 26.07.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./  Добринище:   Георги Димитров, иван Галчев

На 26.07.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./   Места:   І-92  кв.6

На 26.07.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./  Обидим:   Местност Долене

Община Белица

На 24.07.2018 г. /08:45 – 16:15 ч.; 08:45 – 09:15 ч.; 15:45 – 16:15 ч./ Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор 

На 25.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 12:45 – 13:00 ч./  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 24.07.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./   Белица, Общ. Белица:   Местност Андрианов Чарк

На 24.07.2018 г. /12:00 – 13:30 ч./   Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 26.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 12:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч./  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 26.07.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 11:45 – 12:00 ч./  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, Единадесета, извън Регулацията, Осма, Пета

Община Якоруда 

На 27.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./  Якоруда:   Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, иван Вазов, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/

(98)