Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 27-31 август

Община Разлог 

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С. Баня, извън регулацията

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Горно Краище

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски



На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 10:30 – 11:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Градево: местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго – Изг. Чарк, местност махала Кацарска, местност Стружка Река – Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 10:30 – 11:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Черна Река

На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 10:30 – 11:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов

На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 10:30 – 11:00 ч./ –  Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн. Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски

На 29.08.2018 г. /11:00 – 13:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Разлог: Bgl1203, 61813,558,483, Александър Стамболийски, Безименна, Бела Река, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги С Раковски, Георги Финдрин, Голак, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Крапа, Л. Каравелов, Македония, местност Извора, местност Малък Чурулец, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Младост, Пирин, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Хайдушка Чешма, Шейново

На 29.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 14:30 – 15:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Разлог: Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино

На 29.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 29.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 29.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Годлево

На 29.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 29.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Добърско

На 29.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42

На 29.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Разлог: местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

Община Банско 

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 11:30 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 11:30 – 12:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Баня, Общ. Разлог: III,Кв. 49, IV,Кв 29, IVI-348,Кв. 29, Xl,Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл. №813, местност Бански Път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански Път, УПИ XIX-610 Кв 44, Х-276 Кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 27.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 27.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Гостун

На 27.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 27.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Места: І-92 Кв. 6

На 27.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Обидим: 000024 ЕККТЕ 53059, местност Долене

На 27.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв. 13, VІІІ-34 Кв. 13

На 27.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги. С. Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 27.08.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 12:00 – 13:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец

На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 12:00 – 13:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги. С. Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 29.08.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Банско: Драма, Цар Симеон

На 29.08.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Банско: Асаница

На 29.08.2018 г. /13:00 – 15:15 ч./ –  Банско: Братя Миладинови, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Ст. Л. Костов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Якоруда 

На 30.08.2018 г. /11:00 – 11:30 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста

На 30.08.2018 г. /11:00 – 15:15 ч./ –  Гр. Белица: Вец Галабница и Вец Станкова Река

На 30.08.2018 г. /11:00 – 11:30 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Дагоново

На 30.08.2018 г. /11:00 – 11:30 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: Безименна

На 30.08.2018 г. /11:00 – 11:30 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.08.2018 г. /11:00 – 11:30 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако

На 30.08.2018 г. /11:00 – 11:30 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III /Георги Димитр, Яворов, Якорущица