Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 10-15 септември

Община Разлог 

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Годлево

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Драглище

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Градево:  местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго – Изг. Чарк, местност махала Кацарска, местност Стружка Река – Лагове, Средорек, Требища, Требище

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:  Bgl1203, 61813,558,483, Александър Стамболийски, База Предел, Безименна, Бела Река, Бойков Рид, Братя Миладинови, Васил Левски, Вихрен, Георги С Раковски, Георги Финдрин, Голак, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Катарино, Крапа, Л. Каравелов, Македония, местност Баба Цвета, местност Банище, местност Бойков Рид, местност Извора, местност Катарино, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Малък Чурулец, местност Мразеница, местност Перивол, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Младост, Пирин, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Хайдушка Чешма, Черна Река, Шейново

На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горно Краище

На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:  Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Иван Вазов, Кокиче, Лале, Минно Селище, Пирин, Първа, Рила, Трета, Шеста

На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Александър Стамболийски

На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Банско:  Цар Симеон

На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер

На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 13.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Разлог:  Баба Магдалена, Христо Ботев

На 13.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Баба Магдалена, Джинджерица, Дълга Махала, Мирчо Кипрев, Младост, Саровица, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Цар Иван Асен II

На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков



Община Банско 

На 11.09.2018 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Банско:  Байкушева Мура, Бъндерица, Граф Игнатиев, Илинден, местност Малка Ливада, Одрин, Палиго Ден, Плиска, Предел, Рила, Славянка, Стефан Караджа, Явор

На 11.09.2018 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Банско:  Баньо Маринов, България, Витоша, Иван Джолев, Охрид, Тевно Езеро, Цар Борис III, Цар Самуил

На 13.09.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Банско:  местност Шипоцко

На 13.09.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Банско:  02676. 501. 3746, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Глазне, Иконом К. Чучулайн, Места, Найден Геров, Панайот Хитов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

Община Белица 

На 11.09.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Бабяк

На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Якоруда 

На 11.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Юруково

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Орцево

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Бабяк

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Гълъбово, Общ. Белица

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица:  Десета

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Кузьово

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Лютово

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Палатик

На 12.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Якоруда:  Васил Левски, Кирил и Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр

На 12.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Черешово, Общ. Белица