Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 8-12 октомври

Община Разлог 

На 08.10.2018 г. /11:30 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Преображение, Христо Ботев

На 10.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Разлог: Братя Каназиреви, Братя Кулини, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново

На 10.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Георги Финдрин, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Изворите, Младост, Пирин

На 11.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Разлог: 15-ти Септември, Братя Миладинови, Възраждане, Георги С Раковски, Изворите, Македония, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Тодорица Попова

На 11.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански

На 12.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Разлог: Бела Река, Васил Левски, Иларион Макариополски, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Охрид, Св. Св. Кирил и Методий, Черна Река, Яне Сандански

На 12.10.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, местност Конещица Пи, местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шафле Дере



На 12.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Баба Магдалена, Братя Кулини, Братя Юрукови, Екзарх Йосиф, Илинден, Шаркьой

Община Банско 

На 09.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Банско: България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св. Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

На 11.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Пирин

На 12.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Добринище: Георги Димитров, Иван Галчев

На 12.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Места: І-92 Кв. 6

На 12.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Обидим: местност Долене

Община Белица 

На 08.10.2018 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Бабяк