Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 15-19 октомври

Община Разлог 

На 17.10.2018 г. /11:30 – 15:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   Iv,Кв 29, Ivi-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Конещица  Пи, Местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Шафле Дере

На 15.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Градево:   Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река – Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 15.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Разлог:   База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна Река

На 15.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Градево:   Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река – Лагове, Средорек, Требище

На 15.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Разлог:   Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор

На 17.10.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Долно Драглище

Община Банско 



На 18.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Банско:   02676.13.54.3.1, Георги Настев, Грамадето, Кралев Двор, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Местност Кошерината, Мечев, Найден Геров, Пирин, Стражите

На 15.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   02676.16.30, Александър Буйнов, Братя Велеганови, България, Гуровица, Драма, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Княз Ал.Батемберг, Княз Борис I, Курортен Комплекс Банско, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Местност Гуровица, Местност Гуровица Конвентотова Къща, Местност Свети Иван, Мозговица, Найден Геров, Родопи, Св.Иван Рилски, Свети Иван, Скопие, Солун, Хан Тервел, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Цар Борис III, Цар Иван Асен Ii, Царица Йоанна, Църна Могила

На 15.10.2018 г. /12:30 – 14:00 ч./ –  Добринище:   Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Неуточнен Адрес, Петър Галчев, Пирин, Софроний, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Чобан Бойчо

На 16.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   3-Ти Март, 5-Ти Октомври, Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Александър Буйнов, Ангел Балев, Братя Миладинови, България, България, Бяло Море, Велян Огнев, Възраждане, Възраждане, Гарибалди, Ген. Стилян Ковачев, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иван Михайлов, Иконом К.Чучулайн, Искър, Любен Каравелов, Места, Местност Свети Иван, Н.Й.Вапцаров, Н.Й.Вапцаров, Найден Геров, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Петко Р.Славейков, Пирин, Победа, Радон Тодев, Св.Димитър Солунски, Симеон Молеров, Синчец, Ст.Л. Костов, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Тома Вишанов, Търново, Търново, Хаджи Вълчо, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо г.Данов, Христо Матов, Цар Асен, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 17.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   Пирин, Пирин

На 17.10.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   Местност Асаница, Солун, Страгите

На 18.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   Ангел Кънчев, Атон, Валевица, Вардар, Витоша, Георги Настев, Добри Чинтулов, Драма, Кралев Двор, Местност Грамадето, Местност Кошерината, Найден Геров, Пейо К.Яворов, Пирин, Полк.Димитър Младенов, Райна Княгиня, Св.Иван Рилски, Стражите, Улично Осветление Тп Комфорт

На 18.10.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Добринище:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бъндерица, Григор Пърличев, Еделвайс, Иван Попов Деницин, Крушево, Места, Паисий Хилендарски, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 19.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Банско:   02676.501.2553.1, 24-Ти Май, 3-Ти Март, 5-Ти Октомври, Акад. Йордан Иванов, Ангел Балев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баньо Маринов, Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Братя Миладинови, Братя Молерови, България, България, Бъндерица, Вардар, Васил Друмев, Васил Кънчов, Васил Левски, Василак, Виктор Юго, Виктор Юго, Витоша, Витоша, Ген. Стилян Ковачев, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Георги Сава Раковски, Гладстоун, Гладстоун, Глазне, Дамяница, Димитър Талев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драма, Дунав, Ел-Тепе, Захари Зограф, Захари Стоянов, Иван Бележков, Иван Джолев, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Извън Регулация, Изток, Иконом К.Чучулайн, Искър, Йеромонах Лаврентий, Кир Благо Тодев, Кирил И Методи, Княз Ал.Батемберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Конарево, Лазар Герман, Лазар Томов, Любен Каравелов, Любомир Милетич, Македония, Марко Теодорович, Места, Местност Забиница, Минго Тодев, Минго Тодев, Найден Геров, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Пи№01676.501.501, Упи V-501, Кв.156, Пирот, Плиска, Победа, Полк.Димитър Младенов, Предел, Проф.Любомир Милетич, Радон Тодев, Райна Княгиня, Рила, Рила, Родопи, Св. Климент Охридски, Св.Димитър Солунски, Св.Иван Рилски, Скопие, Сливница, Солун, Стефан Стамболов, Струма, Тевно Езеро, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодорин Връх, Тома Вишанов, Упи Ii, Уста Тодор, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо г.Данов, Христо Матов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Цар Асен, Цар Борис III, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море, Юлен, Явор, Явор

На 19.10.2018 г. /10:00 – 12:30 ч./ –  Добринище:   Атанас Попадийн, Георги Димитров, Григор Пърличев, Даме Груев, Елин Пелин, Митко Палаузов, Опълченска, Паисий Хилендарски, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Попово Езеро, Софроний, Хан Аспарух, Чобан Бойчо, Шипка

Община Белица 

На 16.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 08:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 08:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Гълъбово, Общ. Белица

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 08:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 16:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Бабяк

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 08:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 16:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Десета

На 16.10.2018 г. /08:15 – 16:15 ч.; 08:15 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 16:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Черешово, Общ. Белица

На 19.10.2018 г. /09:15 – 12:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица

На 19.10.2018 г. /09:15 – 12:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Единадесета, Осма

Община Якоруда 

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 08:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Палатик

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 08:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 16:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Орцево

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 08:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Лютово

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 08:15 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 16:15 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Кузьово

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Юруково

На 16.10.2018 г. /08:15 – 08:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Якоруда:   Васил Левски, Кирил И Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр