Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 22-26 октомври

Община Разлог 

На 24.10.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Разлог: Георги Финдрин, Екзарх Йосиф, Изворите, Хайдушка Чешма
На 24.10.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански
На 24.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч./ – Разлог: Баба Магдалена, Джинджерица, Дълга махала, Мирчо Кипрев, Младост, Саровица, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Цар Иван Асен II
На 24.10.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Разлог: Бела Река, Васил Левски, Възраждане, Иван Вазов, Крапа, Места, Поп Богомил, Преображение, Родопи, Тодор Александров, Хан Крум

Община Банско 

На 22.10.2018 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Банско: България, Неуточнен Адрес
На 23.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Банско: Цар Симеон
На 23.10.2018 г. /10:30 – 13:00 ч./ – Банско: 296, Ангел Кънчев, Вардар, Васил Друмев, Георги Настев, Лазар/Ланката/Тренчев, Найден Геров, Неофит Рилски
На 23.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Банско: Драма, Христо Г.Данов, Цар Симеон
На 24.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Банско: 02676.501.3746, 02676.501.4674, 02676.501.4674, Байкушева Мура, Беласица, Борис Голев, Братя Миладинови, България, България, Бъндерица, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Георги Голев, Георги Голев, Герачни Улици, Глазне, Граф Игнатиев, Димчо Дебелянов, Забиница, Забиница, Иван Джолев, Иконом К.Чучулайн, Илинден, Княз Борис I, Княз Борис I, Кръсьо Асенов, Места, местност Герачини Улици, местност Герачини Улици, местност Забиница, местност Забиница, местност Малка Ливада, местност Малка Ливада, местност Парцалето, местност Рупчовец, местност Шипоцко, Митрополит Пимен, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Найден Геров, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Одрин, Одрин, Опълченска, Орце Попйорданов, Отец Стефан Камберов, Отец Стефан Камберов, Палиго Ден, Палиго Ден, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Плиска, Плиска, Предел, Първа, Рила, Родопи, Родопи, Славянка, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Тодор Александров, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цар Симеон, Явор, Явор, Яне Сандански
На 24.10.2018 г. /12:30 – 14:00 ч./ – Банско: Грамадето, Кралев Двор, местност Грамадето, Найден Геров
На 24.10.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ – Банско: Пирин
На 25.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Банско: Еделвайс, местност Кошерината, местност Свети Иван, Меча Дупка, Найден Геров, Пирин, Рибно Езеро, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г.Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански
На 25.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ – Банско: Братя Велеганови, Захари Стоянов, Княз Борис I, местност Грамадето, местност Гуровица, Мозговица, Найден Геров, Солун, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Царица Йоанна
На 25.10.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ – Банско: 02676.13.54.3.1, Георги Настев, местност Грамадето, Найден Геров
На 25.10.2018 г. /12:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Банско: 02676.21.48.3, 02676.26.2, България, Грамадето, извън регулация-Ски Зона Банско, Карантията 028028, местност Грамадето, местност Кошерината, местност Малка Ливада, местност Овиначе, Меча Дупка, Найден Геров, Овиначе, Пирин, Рила, УПИ 163010



На 26.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец
На 26.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Белица

На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Краище, Общ. Белица: Десета
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Палатик
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Гълъбово, Общ. Белица
На 26.10.2018 г. /08:45 – 16:15 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Черешово, Общ. Белица

Община Якоруда 

На 23.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Бел Камен
На 23.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Бунцево
На 23.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Смолево: 038217
На 23.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Юруково: местност Каменако
На 23.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица
На 23.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Якоруда: Яворов
На 23.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Конарско
На 23.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Разлог: Баница
На 23.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Рохлева
На 23.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Черна Места
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Бабяк
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Краище, Общ. Белица: Десета
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Палатик
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Гълъбово, Общ. Белица
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Лютово
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Юруково
На 26.10.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Якоруда: Васил Левски, Кирил и Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр
На 26.10.2018 г. /08:45 – 16:15 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Кузьово
На 26.10.2018 г. /08:45 – 16:15 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Орцево
На 26.10.2018 г. /08:45 – 16:15 ч.; 08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Черешово, Общ. Белица