Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 19-23 ноември

Община Разлог

На 19.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл. №813, местност Бански път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIx-610 Кв 44, Х-276 Кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:15 – 16:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С. Баня, извън регулацията

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски



На 21.11.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Братя Каназиреви, Варош, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Голак, Д-Р Иларион Астинов, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Искър, Калиново, Лазар Топалов, Марица, местност Бел път, местност Катарино, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара Планина, Странджа, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Шипка, Юндола, Явор, Яне Сандански

На 21.11.2018 г. /08:15 – 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански

Община Банско

На 23.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Банско: Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Братя Миладинови, България, Възраждане, Гарибалди, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иван Михайлов, Иконом К. Чучулайн, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Пирин, Радон Тодев, Св. Димитър Солунски, Симеон Молеров, Ст. Л. Костов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Търново, Хаджи Вълчо, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон

На 21.11.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 08:15 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Пирин

На 19.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 19.11.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Банско

На 20.11.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Банско: Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

На 21.11.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец, местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Гостун

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги. С. Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Незнаен Воин, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Места: І-92 Кв. 6

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 22.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв. 13, Vііі-34 Кв. 13

На 22.11.2018 г. /08:45 – 12:30 ч./ –  Добринище: 9ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Десилица, Иван Галчев, Кирил и Методи, Ленин, Македония, Митко Палаузов, Москва, Търговска, Христо Ботев

На 23.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Банско: България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св. Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

Община Белица

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица: извън регулацията, Пета

На 19.11.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 19.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, неуточнен адрес, Р-Н Стопански Двор

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Горно Краище

На 19.11.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 20.11.2018 г. /10:30 – 12:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 23.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица

Община Якоруда

На 20.11.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Черна Места

На 20.11.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Якоруда: Витоша, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Места/П. Джеджеров/, неуточнен адрес, Средна Гора, Трещеник