Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 3 – 7 декември

Община Разлог
На 05.12.2018 г. /08:30 – 12:30 ч./ – Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Александров
На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Банско: Цар Симеон
На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер
На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански
На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев
На 05.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: местност Семково
На 05.12.2018 г. /11:30 – 14:30 ч./ – Разлог: Христо Ботев, Цар Самуил
На 05.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Разлог: Гарата, Илинден, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев



Община Банско
На 04.12.2018 г. /10:00 – 12:00 ч./ – Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Тодор Каблешков, Хан Аспарух
На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий
На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Гостун
На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков
На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Места: І-92 Кв. 6
На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене
На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв. 13, VІІІ-34 Кв. 13

Община Белица
На 03.12.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ – Краище, Общ. Белица: І-500, Кв. 35, Втора, Девета, извън регулацията, неуточнен адрес, Пета, Седемнадесета, Седма, Четвърта, Шеста
На 03.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: извън регулация
На 03.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 04.12.2018 г. /10:30 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: местност Семково
На 04.12.2018 г. /10:30 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 04.12.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ – Краище, Общ. Белица: извън регулацията, Пета

Община Якоруда
На 04.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Бел Камен
На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста
На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Дагоново
На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: Безименна
На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако
На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица
На 03.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков
На 03.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ – Юруково: местност Каменако
На 03.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ – Якоруда: Яворов
На 04.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Якоруда: Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методий, неуточнен адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г. Бицин/