Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 04-08 декември

Община Разлог 

На 04.12.2017 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Разлог: Промишлена Зона УПИ Іі, кв.72, ПИ 61813.750.7, 8, 9;

На 04.12.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Горно Краище;  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младостт, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;

На 04.12.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета;

На 04.12.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски;

На 05.12.2017 г. /09:30 – 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;




На 05.12.2017 г. /09:30 – 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров;

Община Банско 

На 05.12.2017 г. /09:15 – 10:30 ч./ –  Банско: 5-ти Октомври, Ангел Кънчев, Братя Велеганови, Вардар, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Димитър Талев, Ел-Тепе, Конарево, Минго Тодев, Полк.Димитър Младенов, Тодор Каблешков, Xаджи Димитър, Xристо Матов, Цар Калоян;

На 05.12.2017 г. /09:30 – 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Банско: Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Банско: Явор;

На 05.12.2017 г. /11:30 – 12:30 ч./ –  Банско: Кралев Двор, Местност Грамадето;

На 05.12.2017 г. /13:30 – 14:30 ч./ –  Банско: Панайот Xитов;

Община Белица 

На 04.12.2017 г. /09:45 – 13:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Xаджидимов, Р-Н Стопански Двор, Шеста;

На 04.12.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица;

На 04.12.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 – 09:45 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ –  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;

На 04.12.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, Единадесета, Извън Регулацията, Осма, Пета;

На 05.12.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 – 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Девета, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор;

На 05.12.2017 г. /09:30 – 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Xаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;