Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на тока, в Разлог и региона, за периода 29 януари – 02 февруари

Община Разлог

На 30.01.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ – Разлог: Христо Ботев

На 30.01.2018 г. /09:30 – 09:50 ч.; 10:40 – 11:00 ч./ – Разлог: 15-ти Септември, 15-ти Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Възраждане, Възраждане, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Голак, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, ж.к.КЦХ, Иван Вазов, Изворите, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Илинден, К Ц Х, Калиново, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Подполковник СПиридонов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Предел, Преображение, Преображение, Преображение, Рила, Родопи, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Тодорица Попова, Х|X Кв. 79, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново, Шейново, Яне Сандански

На 30.01.2018 г. /09:30 – 10:40 ч./ – Разлог: 15-ти Септември, Братя Каназиреви, Георги Бенковски, Опълченска, Преображение, Телемах Илиев, Христо Ботев, Шейново

На 30.01.2018 г. /10:00 – 11:00 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански




На 30.01.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ – Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров

На 30.01.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Разлог: Бела Река, Братя Миладинови, Георги С Раковски, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Л.Каравелов, Пирин, Предел

На 30.01.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ – Разлог

На 30.01.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ – Бачево: Александър Стамболийски, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Панайот Волов, Рила, Шипка, Яне Сандански

На 31.01.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ – Разлог: Бела Река, Булаир, Даме Груев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река

На 31.01.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ – Разлог: местност Бетоловото, Св.Климент Охридски

На 31.01.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ – Разлог: Георги Финдрин, Екзарх Йосиф, Изворите, Хайдушка Чешма

На 31.01.2018 г. /14:00 – 15:15 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски, Георги Финдрин, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Изворите, Младост, Пирин

На 01.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака

На 01.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Разлог: Черна Река

На 01.02.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ – Баня, Общ. Разлог: местност Почивачката

Община Банско

На 29.01.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ – Банско: Кръсьо Асенов, Хан Аспарух

На 29.01.2018 г. /10:00 – 10:15 ч.; 10:00 – 11:15 ч.; 11:15 – 11:30 ч.; 11:30 – 14:30 ч./ – Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13 На 29.01.2018 г. /10:00 – 10:15 ч.; 11:15 – 11:30 ч./ – Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий; Гостун; Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков; Места: І-92 Кв.6; Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене;

На 29.01.2018 г. /10:00 – 11:15 ч./ – Места;

На 29.01.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Банско: Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор;

На 30.01.2018 г. /10:00 – 11:00 ч./ – Банско: Пирин

На 31.01.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./ – Банско: местност Грамадето, Мечев;

На 31.01.2018 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Банско: Лазар Герман, Лазар Томов, местност Забиница, Цар Симеон;

На 31.01.2018 г. /12:45 – 14:00 ч./ – Банско: Патриарх Евтимий;

На 31.01.2018 г. /12:45 – 14:00 ч./ – Добринище: Борис Парапунов, Гарата, Георги Темелков, Охрид, Тодор Каблешков;

На 31.01.2018 г. /13:45 – 15:00 ч./ – Добринище: 9ти Септември, Благийница, Васил Априлов, Гарата, Георги Димитров, Григор Мацин, Десилица, Иван Галчев, Неофит Рилски, Никола Парапунов, Охрид, Петър Галчев, Пирин, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Читалище

Община Якоруда

На 01.02.2018 г. /10:00 – 11:00 ч./ – Банско: Христо Ботев

На 01.02.2018 г. /10:00 – 11:00 ч./ – Добринище: Георги Димитров

На 01.02.2018 г. /10:00 – 11:00 ч./ – Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Левски, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кожух, Лазарец, Места/П.Джеджеров/, Мусала, Петко Р.Славейков, Пирин, Родопи, Стара Планина, Стойко Маджере, Стокевица, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорудски Бор

На 01.02.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ – Якоруда: Васил Левски, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кирил и Методи, Пелистър, Петко Р.Славейков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четиринадесета

На 02.02.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 14:45 – 15:00 ч./ – Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Богдан Войвода, Букет/Петнадесета/, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Грагьовец/Стефан Чернев/, градище/Трета/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Дванадесета, Девета, Джебре/Иван Ботушанов/, Добро Ниве/Партизанска/, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Попкостов, Изгрев, Кирил и Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч, Македония, Места/П.Джеджеров/, местност Буковец, Мусала, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов, Ореховица, Освобождение, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р.Славейков, Пирин, Първа/Илия Колев/, Родопи, Седма, Солун/Мустафа Кьоров/, Софроний, Стара Планина, Стефан Караджа/Никола Карад, Стойко Маджере, Стокевица, Стоян Табаков, Трещеник, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Четиринадесета, Шеста/Асен Вригазов/, Яворов, Якорудски Бор, Яне Сандански

На 02.02.2018 г. /10:00 – 14:45 ч./ – Якоруда: Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Гоце Делчев, градище/Трета/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Изгрев, Кирил и Методи, Никифор Филипов, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р.Славейков, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четиринадесета, Якорудски Бор