Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирано прекъсване на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 20-24 юни

cez1Община Разлог
На 20.06.2016 г. /15:30 – 16:30 ч./ – Белица, Общ. Белица Владимир Поптомов 1; Разлог; 15-ти септември 5-ти Километър Бела Река 12; Гоце Делчев 100, 26, 55, 56, 59; Местн. Янколова Река бл. В, бл. С; Опълченска 1; Св. Климент Охридски 2; Телемах Илиев 35; Тодор Александров 4 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.

На 20.06.2016 г. /08:30 – 09:30 ч./ – Разлог; 15-ти септември 5-ти Километър Бела Река 12; Гоце Делчев 100, 26, 55, 56, 59; Местн. Янколова Река бл. В, бл. С; Опълченска 1; Св. Климент Охридски 2; Телемах Илиев 35; Тодор Александров 4 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.

На 21.06.2016 г. /08:30 – 09:30 ч./ – Разлог Местност Църнако; Пречиствателна За Отпадни Води гр. Разлог – по искане на „ЕСО“ ЕАД.
На 21.06.2016 г. /15:30 – 16:30 ч./ – Разлог Местност Църнако; Пречиствателна За Отпадни Води гр. Разлог – по искане на „ЕСО“ ЕАД.

Община Банско
На 20.06.2016 г. /16:15 – 16:30 ч./ – Банско 02676. 501. 4674 „Байкушева мура“ № № 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 5А, 6, 8, 9; България 43, 67, ТП Бензиностанция, ТП Мешина, 1, 22; Бъндерица 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12 А, 51, 51 1, 51 A, 51 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 66, 66 А, 66 Общи Нужди, 70, 74; Васил Кънчов 10-12 3, 10-16, 10-16 2, 10-16 3, 10-19 3, 2, 2 А, 4, 4 1, 8, 8 1; Василак 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Георги Голев 1; Гладстоун 52; Глазне 37Б, 5, 5 F, 5 Sd, 5 В, 5 Д, 5 Е, 5 С; Гоце Делчев 12; Граф Игнатиев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 1А, 2, 20, 22, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9; Дамяница 1, 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Иван Бележков 1, Б, Гараж, 5 1, 7, 7 1, 99, 99; Иван Джолев Улично осветление; Иконом К. Чучулайн 10, 12, 14, 2, 20, 22, 30 М, 36 А, 4, 6, 8, 20; Илинден Кафе, Кафе Мото, Магазин, Ресторант, Фургон, Хранителен Магазин, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Кир Благо Тодев 12, 4-10, 7, 7 1; Княз Борис I 7; Лазар Герман 11 1, 1, Б, Пералня, 1, 10, 2, 4, 6 1, 6 Апартамент, 6 Общ Електромер, 8; Лазар Томов 10, 8; Места 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 6, 7, 8, 9; Местност Забиница Местност Малка ливада Местност Парцалето Минго Тодев 7; Митрополит Пимен 4; Моратово Езеро А, Б, В, 1, 10, 3, 77 Б, А, Г; Неофит Рилски 28; Неуточнен Адрес 1 Вход Благоевград; Одрин 1, 2, 3, 4, 4А, 5А; Опълченска Орце Попйорданов 17; Отец Стефан Камберов 1; Палиго Ден 1, 11, 13, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Патриарх Евтимий 1, 24 Супермаркет; Плиска 10, 10 1, 12, 12 А, 5, 9, ТП Мостове, 1, 13, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 41, 5, 6, 7, 8; Предел 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 2, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 44, 7, 9; Първа 5; Радон Тодев 7 1; Рила 10, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28А, 29, 29А, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 6, 8, 9, 2, 2, 2 1, 3, 4, 5, 7, 9; Родопи 14; Славянка 1; Стефан Караджа 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 4, 6, 7, 76, 8, 2, 2 2, 68, 75, 75 1, 76, 76 Апартамент; Тодор Александров 1; Уста Тодор 31, Магазин Моторок, 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 9; Хан Аспарух 11 В, 11 Г; Христо Смирненски 6; Цар Симеон 1, 2, 2В Обект, 3, Павилион, 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 29, 4, 6, 8, ТП Бензиностанция, 1, 11, 13 А, 13 Б, 19 Б, 19-21, 19-21 1, 19-21 А, 19-21 Б; Явор 1, 44, 5, 2, 4, 83 А; Яне Сандански 4; 1
На 20.06.2016 г. /09:30 – 16:30 ч./ – Банско Иван Джолев Улично осветление; Цар Симеон, Стопански двор Рупчовец
На 20.06.2016 г. /09:15 – 09:30 ч./ – Банско 02676. 501. 4674 Байкушева Мура 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 5А, 6, 8, 9; България 43, 67, ТП Бензиностанция, ТП Мешина, 1, 22; Бъндерица 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12 А, 51, 51 1, 51 A, 51 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 66, 66 А, 66 Общи Нужди, 70, 74; Васил Кънчов 10-12 3, 10-16, 10-16 2, 10-16 3, 10-19 3, 2, 2 А, 4, 4 1, 8, 8 1; Василак 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Георги Голев 1; Гладстоун 52; Глазне 37Б, 5, 5 F, 5 Sd, 5 В, 5 Д, 5 Е, 5 С; Гоце Делчев 12; Граф Игнатиев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 1А, 2, 20, 22, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9; Дамяница 1, 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Иван Бележков 1, Б, Гараж, 5 1, 7, 7 1, 99, 99; Иван Джолев Улично осветление; Иконом К. Чучулайн 10, 12, 14, 2, 20, 22, 30 М, 36 А, 4, 6, 8, 20; Илинден Кафе, Кафе Мото, Магазин, Ресторант, Фургон, Хранителен Магазин, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Кир Благо Тодев 12, 4-10, 7, 7 1; Княз Борис I 7; Лазар Герман 11 1, 1, Б, Пералня, 1, 10, 2, 4, 6 1, 6 Апартамент, 6 Общ Електромер, 8; Лазар Томов 10, 8; Места 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 6, 7, 8, 9; Местност Забиница Местност Малка ливада Местност Парцалето Минго Тодев 7; Митрополит Пимен 4; Моратово Езеро А, Б, В, 1, 10, 3, 77 Б, А, Г; Неофит Рилски 28; Неуточнен Адрес 1 Вход Благоевград; Одрин 1, 2, 3, 4, 4А, 5А; Опълченска Орце Попйорданов 17; Отец Стефан Камберов 1; Палиго Ден 1, 11, 13, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Патриарх Евтимий 1, 24 Супермаркет; Плиска 10, 10 1, 12, 12 А, 5, 9, ТП Мостове, 1, 13, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 41, 5, 6, 7, 8; Предел 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 2, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 44, 7, 9; Първа 5; Радон Тодев 7 1; Рила 10, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28А, 29, 29А, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 6, 8, 9, 2, 2, 2 1, 3, 4, 5, 7, 9; Родопи 14; Славянка 1; Стефан Караджа 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 4, 6, 7, 76, 8, 2, 2 2, 68, 75, 75 1, 76, 76 Апартамент; Тодор Александров 1; Уста Тодор 31, Магазин Моторок, 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 9; Хан Аспарух 11 В, 11 Г; Христо Смирненски 6; Цар Симеон 1, 2, 2В Обект, 3, Павилион, 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 29, 4, 6, 8, ТП Бензиностанция, 1, 11, 13 А, 13 Б, 19 Б, 19-21, 19-21 1, 19-21 А, 19-21 Б; Явор 1, 44, 5, 2, 4, 83 А; Яне Сандански 4; 1
На 20.06.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Филипово, Общ. Банско VІІІ-138, Кв. 13 VІІІ-34 Кв. 13
На 21.06.2016 г. /09:00 – 12:30 ч./ – с. Места, Общ. Банско
На 21.06.2016 г. /13:00 – 16:15 ч./ – с. Осеново, Общ. Банско
На 22.06.2016 г. /13:00 – 16:15 ч./ – Обидим Местност Долене
На 22.06.2016 г. /09:00 – 12:15 ч./ – с. Гостун, Общ. Банско
На 23.06.2016 г. /13:00 – 16:15 ч./ – с. Кремен, Общ. Банско
На 23.06.2016 г. /09:00 – 12:15 ч./ – с. Кремен, Общ. Банско

Община Белица

На 20.06.2016 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица 9-ти септември 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99; Бор 2, 3, 6; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99; Владимир Поптомов 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 16; Иван Алексов 4; Иван Апостолов 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 16; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Радецки 1, 2; Седма 3, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Чавдар 1, 2; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Яким Цоков 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9

На 21.06.2016 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица 9-ти септември 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99; Бор 2, 3, 6; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99; Владимир Поптомов 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 16; Иван Алексов 4; Иван Апостолов 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 16; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Радецки 1, 2; Седма 3, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Чавдар 1, 2; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Яким Цоков 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9

На 22.06.2016 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица 9-ти септември 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99; Бор 2, 3, 6; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99; Владимир Поптомов 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 16; Иван Алексов 4; Иван Апостолов 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 16; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Радецки 1, 2; Седма 3, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Чавдар 1, 2; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Яким Цоков 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9
На 23.06.2016 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица 9-ти септември 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99; Бор 2, 3, 6; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99; Владимир Поптомов 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 16; Иван Алексов 4; Иван Апостолов 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 16; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Радецки 1, 2; Седма 3, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Чавдар 1, 2; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Яким Цоков 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9
На 24.06.2016 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица 9-ти септември 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99; Бор 2, 3, 6; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99; Владимир Поптомов 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 16; Иван Алексов 4; Иван Апостолов 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 16; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Радецки 1, 2; Седма 3, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Чавдар 1, 2; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Яким Цоков 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9

Община Якоруда
На 21.06.2016 г. /09:15 – 09:30 ч./ –  Якоруда; Васил Левски 2; Кирил и Методи 59, 80; Лазарец 80; Цар Борис III/Георги Димитр 124
На 21.06.2016 г. /09:30 – 16:30 ч./ – с. Ниньово и Помпената Станци на с. Ниньово
На 21.06.2016 г. /16:15 – 16:30 ч./ – Якоруда; Васил Левски 2; Кирил и Методи 59, 80; Лазарец 80; Цар Борис III/Георги Димитр 124