Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планови прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 20 – 24 ноември

Община Разлог 

На 20.11.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 – 09:30 ч.; 08:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;

На 20.11.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 – 16:00 ч.; 08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Разлог:  Александър Стамболийски;

На 20.11.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията;

На 20.11.2017 г. /09:15 – 10:15 ч./ – Разлог:  Александър Стамболийски, Преображение, Христо Ботев;

На 20.11.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета;

На 20.11.2017 г. /13:30 – 14:30 ч./ – Добърско;




На 22.11.2017 г. /13:30 – 14:30 ч./ – Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Васил Бельов, Възраждане, Георги Димитров, Девета, Десета, Кокиче, Родопи;

На 23.11.2017 г. /09:30 – 09:45 ч./  на 24.11.2017 г. /15:45 – 16:00 ч./ – Разлог:  Христо Ботев;

На 23.11.2017 г. /09:30 – 10:30 ч./ – Разлог:  Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров;

На 23.11.2017 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Разлог:  Екзарх Йосиф, Саровица;

На 23.11.2017 г. /11:30 – 12:30 ч./ – Разлог:  15-ти Септември, Братя Каназиреви, Георги Бенковски, Голак, Опълченска, Предел, Преображение, Телемах Илиев, Христо Ботев, Цар Самуил, Шейново;

Община Банско 

На 22.11.2017 г. /09:15 – 09:45 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ – Банско:  02676.501.3746, 02676.501.4674, Байкушева Мура, Беласица, Борис Голев, България, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Кънчов, Василак, Георги Голев, Герачни Улици, Гладстоун, Глазне, Граф Игнатиев, Дамяница, Димчо Дебелянов, Забиница, Иван Бележков, Иконом К.Чучулайн, Илинден, Кир Благо Тодев, Княз Борис I, Кръсьо Асенов, Лазар Герман, Лазар Томов, Места, Местност Герачини Улици, Местност Забиница, Местност Малка Ливада, Местност Парцалето, Местност Шипоцко, Минго Тодев, Митрополит Пимен, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Найден Геров, Неуточнен Адрес, Одрин, Опълченска, Орце Попйорданов, Отец Стефан Камберов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Плиска, Предел, Първа, Радон Тодев, Рила, Родопи, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Уста Тодор, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Явор, Яне Сандански;

На 20.11.2017 г. /10:45 – 11:45 ч./ – Банско:  Местност Герачини Улици;

На 22.11.2017 г. /09:30 – 13:00 ч./ – Банско:  България, Местност Рупчовец, Тодор Александров, Цар Симеон;

На 22.11.2017 г. /15:00 – 16:00 ч./ – Добринище:  Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 23.11.2017 г. /13:30 – 14:30 ч./ – Банско:  Драма, Цар Симеон;

На 23.11.2017 г. /14:30 – 15:30 ч./ – Банско:  02676.501.3746, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Глазне, Иконом К.Чучулайн, Места, Найден Геров, Панайот Хитов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор;

Община Белица 

На 20.11.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 – 16:00 ч.; 08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица:  39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;

На 20.11.2017 г. /15:00 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица:  Извън Регулация;

На 20.11.2017 г. /15:00 – 16:15 ч./ – Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;

На 22.11.2017 г. /09:30 – 10:30 ч./ – Белица, Общ. Белица:  Борис Клементиев, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Втора, Даме Груев, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Илинден, Люлин, Мусала, Народна Победа, Равен, Рила, Сава Стенчин, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Яне Сандански;

На 22.11.2017 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Шеста;

На 22.11.2017 г. /11:30 – 12:30 ч./ – Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Гоце Делчев;

На 23.11.2017 г. /09:30 – 09:45 ч./  на 24.11.2017 г. /15:45 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;