Камера на Живо от Центъра на Разлог

Повериха на Николай Йорданов дербито Пирин-Хебър

Дерби срещата между първия и втория в Югозападната трета лига Пирин Разлог и Хебър Пазарджик бе поверена на международния ни рефер Николай Йорданов.

Двубоят е утре от 16.00 часа на градския стадион в Разлог.

Елитният ни рефер Димитър Буров, който само преди дни стана татко е с наряд в Дупница за срещата Марек -Ботев Ихтиман. Ето и всички назначения за кръга :

Съдийски назначения – Трета лига ЮЗГ – 2018/2019

Кръг: 13

ВЕЛБЪЖД /Кюстендил/ – БАЛКАН 1929 /Ботевград/ Мартин Марков (Съдия); Красимир Миланов (Асистент 1); Георги Минев (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Борислав Ненков (4-ти съдия); Тодор Велков (Делегат);
ОБОРИЩЕ /Панагюрище/ – НАДЕЖДА /Доброславци/ Мариян Гребенчарски (Съдия); Георги Спасов (Асистент 1); Тодор Вуков (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Васил Лукаев (4-ти съдия); Валентин Лазаров (Делегат);
ВИХРЕН /Сандански/ – ЧАВДАР /Етрополе/ Светослав Михайлов (Съдия); Добрин Добринов (Асистент 1); Янко Запрянов (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Геро Писков (4-ти съдия); Златко Благоев (Делегат);
МАРЕК 1915 /Дупница/ – БОТЕВ 1937 / Ихтиман/ Димитър Буров (Съдия); Петър Гешев (Асистент 1); Александър Събев (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Любослав Любомиров (4-ти съдия); Евгени Йорданов (Делегат);
РИЛСКИ СПОРТИСТ /Самоков/ – БАНСКО /Банско/ Йото Гарабедов (Съдия); Виктор Андриянов (Асистент 1); Радослав Вутов (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Венцислав Митрев (4-ти съдия); Огнян Пешев (Делегат);
ПИРИН 1941 /Разлог/ – ХЕБЪР 1918 /Пазарджик/ Николай Йорданов (Съдия); Драгомир Милев (Асистент 1); Светлин Симеонов (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Павел Цеков (4-ти съдия); Николай Марков (Делегат);
БЕЛАСИЦА /Петрич/ – СЕПТЕМВРИ /Симитли/ Любомир Вушовски (Съдия); Павел Драгомиров (Асистент 1); Арлинд Субаши (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Васил Минев (4-ти съдия); Венцислав Давидков (Делегат);
СПОРТИСТ 2009 /Своге/ – СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/ Стоян Арсов (Съдия); Димитър Мекушин (Асистент 1); Андрей Горанов (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Мурад Адем (4-ти съдия); Евгений Минчев (Делегат);
МИНЬОР /Перник/ – ГЕРМАНЕЯ /Сапарева Баня/ Станислав Апостолов (Съдия); Невелин Гугутков (Асистент 1); Любомир Босаков (Асистент 2);
27.10.2018 16:00 Стоил Малинов (4-ти съдия); Николай Минков (Делегат);

Забележка: СК при ЗС на БФС-София си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!