Камера на Живо от Центъра на Разлог

Прекъсване на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 25 – 29 септември

Община Разлог 

На 25.09.2017 г. /09:15 – 09:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Градево: Местност Бяла поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река – Лагове, Средорек, Требища, Требище;  Разлог: База Предел, Бойков рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел

На 25.09.2017 г. /09:15 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Градево: Местност Калугерица, Местност Лаго – Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река – Лагове, Средорек, Требище;  Разлог: Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор

На 27.09.2017 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Разлог: Бойков рид, Местност Бойков рид, Местност Кулата, Местност Раплево, Местност Шипоко

Община Банско 

На 27.09.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Добринище: ул. „Адам Трънка“, Иван Козарев, Местност Гоце Делчев, Местност Лаговете, неуточнен адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух




Община Белица

На 27.09.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

Община Якоруда 

На 25.09.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Конарско

На 26.09.2017 г. /08:00 – 10:00 ч./ –  Якоруда: Цар Борис III/Георги Димитров

На 26.09.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Юруково

На 26.09.2017 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Места/П. Джеджеров/, Ореховица.