Камера на Живо от Центъра на Разлог

Прекъсване на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 19 – 23 февруари

Община Разлог 
На 20.02.2018 г. /08:45 – 09:15 ч./ – Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река
На 20.02.2018 г. /08:45 – 09:15 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски, Преображение, Христо Ботев
На 20.02.2018 г. /08:45 – 14:00 ч./ – Разлог: Хр.Ботев-Дап
На 20.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ – Разлог: Бела Река, Христо Ботев
На 20.02.2018 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Разлог: Христо Ботев
На 20.02.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски
На 20.02.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулация Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор Горно Краище Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета




На 20.02.2018 г. /13:30 – 14:00 ч./ – Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, 61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Братя Каназиреви, Булаир, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Войнишка, Възраждане, Гарата, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Даме Груев, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Занаятчийска, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Илинден, Искър, Каракьой, Лазар Топалов, Марица, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Мехомия, Неуточнен Адрес, Нов Път, Предел, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Саровица, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна Река, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Явор
На 20.02.2018 г. /13:30 – 14:00 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Преображение, Христо Ботев, Христо Ботев
На 21.02.2018 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Разлог: Промишлена Зона УПИ Іі,Кв.72, ПИ 61813.750.7,8,9
На 21.02.2018 г. /12:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Разлог: Района на Завод Дрожди
На 22.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Разлог: 15-ти Септември, 15-ти Септември, Александър Стамболийски, Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Възраждане, Възраждане, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Голак, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Ж.К.Кцх, Иван Вазов, Изворите, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Илинден, К Ц Х, Калиново, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Подполковник Спиридонов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Предел, Преображение, Преображение, Рила, Родопи, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Тодорица Попова, Х|X Кв. 79, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново, Шейново, Яне Сандански
На 22.02.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Братя Каназиреви, Възраждане, Екзарх Йосиф, К Ц Х, Преображение, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Шейново
На 23.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Разлог: 61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Булаир, Даме Груев, Изток, Иларион Макариополски, Каракьой, Предел, Преображение, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река

Община Банско 
На 22.02.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 14:00 – 14:15 ч./ – Банско: местност Малка Ливада, местност Свети Георги, Патриарх Евтимий Гостун Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Григор Мацин, Десилица, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, М. Тепченик, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Освобождение, Охрид, Партизанска, Петър Галчев, Пирин, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо Места: І-92 Кв.6 Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13
На 22.02.2018 г. /09:30 – 14:15 ч./ – Места

Община Белица 
На 20.02.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста Елешница, Общ. Разлог: Безименна Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 23.02.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Дагоново

Община Якоруда 

На 20.02.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ – Якоруда: 7-Ми Октомври, Алпийска, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Кожух, Места/П.Джеджеров/, местност Трещеник, местност Трещеник, Миланица/Осма/, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Ореховица, Ореховица, Пелистър, Пелистър, Петко Р.Славейков, Рила, Седма, Софроний, Средна Гора, Стефан Караджа/Никола Карад, Стокевица, Трещеник, Трещеник, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица, Якорущица
На 20.02.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч.; 09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Бел Камен
На 20.02.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 14:00 ч.; 13:30 – 14:00 ч./ – Дагоново

На 20.02.2018 г. /09:30 – 14:00 ч./ – Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс
На 20.02.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ – Якоруда: 7-Ми Октомври, Алпийска, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Кожух, Места/П.Джеджеров/, местност Трещеник, местност Трещеник, Миланица/Осма/, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Ореховица, Ореховица, Пелистър, Пелистър, Петко Р.Славейков, Рила, Седма, Софроний, Средна Гора, Стефан Караджа/Никола Карад, Стокевица, Трещеник, Трещеник, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица, Якорущица
На 20.02.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Рохлева
На 20.02.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 – 14:30 ч.; 09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Конарско
На 20.02.2018 г. /10:30 – 11:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Бунцево Разлог: Баница Смолево: 038217 Черна Места Юруково: местност Каменако
На 22.02.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ – Якоруда: Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/
На 22.02.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Якоруда: Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр
На 23.02.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 16:00 – 16:15 ч./ – Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица