Камера на Живо от Центъра на Разлог

Прекъсване на тока, в Разлог и региона, за периода 26 февруари – 02 март

Община Разлог 

На 26.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.;  11:30 – 12:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  III,Кв. 49, IV,Кв 29, IVI-348,Кв. 29, Xl,Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл. №813, местност Бански Път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански Път, УПИ XIX-610 Кв 44, Х-276 кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 26.02.2018 г. /09:00 – 12:00 ч.;  09:00 – 09:30 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С. Баня, извън регулацията




На 26.02.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.;  15:30 – 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /08:15 – 09:00 ч.;  16:15 – 16:30 ч./ –  Банско:  Цар Симеон   Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер   Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански  Разлог:  Баба Магдалена, Христо Ботев

На 27.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Разлог:  местност Байова Борика, местност Бетоловото, местност Извора, местност Писана Черква, местност Църнако

На 27.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 02.03.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.;  15:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

На 27.02.2018 г. /12:30 – 13:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, местност Семково

На 27.02.2018 г. /12:30 – 13:00 ч./ –  Разлог:  15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, местност Янколова Река, местност Байова Борика, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Бетоловото, местност Извора, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Писана Черква, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски

На 27.02.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, извън регулацията, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 27.02.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов

На 27.02.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Разлог:  15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, местност Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски

На 28.02.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Разлог:  Христо Ботев

На 28.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.;  12:00 – 12:30 ч.;  15:30 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река

На 01.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:  Бела Река, Рила, Тодор Александров, Христо Смирненски, Шипка

На 01.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.;  12:00 – 12:30 ч.;  15:30 – 16:00 ч./ –  Банско:  Пирин;

 Разлог:  Александър Стамболийски, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Варош, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Възраждане, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Голак, Грънчарска, Д-Р Иларион Астинов, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Искър, Калиново, Лазар Топалов, Лазар Топалов, Марица, Марица, местност Бел Път, местност Катарино, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Мехомия, Мирчо Кипрев/Бело Море/, неуточнен адрес, Нов Път, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Трети Март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Шипка, Юндола, Явор, Явор, Яне Сандански;

На 02.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.;  11:30 – 12:00 ч./ –  Разлог:  15-ти Септември, Ііі-750,123 ПИ 61813,750,123, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Магдалена, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Кулини, Братя Миладинови, Братя Юрукови, Войнишка, Възраждане, Георги Бенковски, Георги Скрижовски, Голак, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Джинджерица, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Ж. К. КЦХ, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Илийска, Илинден, Илинден, К Ц Х, Л. Каравелов, Македония, Мехомия, Мирчо Кипрев, Младост, неуточнен адрес, Опълченска, Подполковник Спиридонов, Подполковник Спиридонов, Предел, Преображение, Рила, Саровица, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шаркьой, Шейново, Шейново, Яне Сандански

На 02.03.2018 г. /12:30 – 13:00 ч./ –  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 02.03.2018 г. /12:30 – 13:00 ч./ –  Разлог:  Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 02.03.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.;  15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Горно Драглище:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;   Добърско;   Долно Драглище:  026036, УПИ IX 219 Кв 42;

На 02.03.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.;  15:30 – 16:00 ч./ –  Годлево

На 02.03.2018 г. /15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бачево:  Георги Димитров, Димо Хаджидимов

 Разлог:  местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

На 02.03.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 02.03.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Горно Драглище

На 02.03.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Разлог:  Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, Черна Река

Община Банско 

На 26.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.;  11:30 – 12:00 ч./ –  Банско:  България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, ОТЕЦ Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 26.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.;  11:30 – 12:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог:  III,Кв. 49, IV,Кв 29, IVI-348,Кв. 29, Xl,Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл. №813, местност Бански Път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански Път, УПИ XIX-610 Кв 44, Х-276 кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 27.02.2018 г. /14:00 – 15:30 ч./ –  Банско:  02676. 501. 4674, Борис Голев, България, Георги Голев, Забиница, Княз Борис I, местност Забиница, неуточнен адрес, Опълченска, ОТЕЦ Стефан Камберов, Патриарх Евтимий, Плиска, Родопи, Цар Симеон, Яне Сандански

На 28.02.2018 г. /10:15 – 11:15 ч./ –  Банско:  Атон, Драма, местност Грамадето, Найден Геров, Стражите

На 28.02.2018 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Банско:  местност Грамадето, Пирин, улично Осветление ТП Комфорт

На 28.02.2018 г. /14:30 – 15:30 ч./ –  Банско:  Явор

Община Белица 

На 27.02.2018 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Хаджидимов, Р-Н Стопански Двор, Шеста

Община Якоруда 

На 26.02.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.;  15:30 – 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /08:15 – 09:00 ч.;  16:15 – 16:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста;   Дагоново;   Елешница, Общ. Разлог:  Безименна;   Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета;   Юруково:  029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако;   Якоруда:  Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица;

На 02.03.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Якоруда:  Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, неуточнен адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г. Бицин/;

На 02.03.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:  Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитров;