Камера на Живо от Центъра на Разлог

Прекъсвания на електрозахранването, в общините Банско и Белица, за периода 19 – 23 октомври

Община Банско
На 19.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Банско: 02676.501.4381 , 24-Ти Май 4, Глазне 49, 2, 51, 61, 38, 41, 6, 4, 53, 43, 10, 8, 45, 57, 47, 59, Гоце Делчев Сладкарски Цех, 16, 14а Идент.02676.501.2883.2, 11, 13, 21, 12, 15, 9, 20, 5, 23, 19, 18, 7, Иван Михайлов 16, Отец Паисий 27, 32, 24, 31, 31, 19, 29, 26, 1, 22, 25, 25, 30, 28, Петко Р.Славейков 4, 13, 1, 2, 14, 3, 5, 7, 10, 6, 9, 8, 3, Пирин 18, 41, 39, 14, 56, 32, 40, 31, 21, 54, 34, Сфетофар, 37, 38, 20, 42, 44, 37, 28, 25, 39, 16, 34 Магазин 1, 24, 34 Механа, 36, 34 Таван, 40, 29, 34 Магазин, 50, 26, 23, 30, 22, 27, Радон Тодев 46, 30, 42, 39, 38, 34, 48, 32, 40, 33, 28, 35, 27, 44, 36, 37, 29, 31, 23, 25, Симеон Молеров 16, 13, 4, 11, Стара Планина 4, 7, 13, 1, 10, 8, 6, 5, Тодорин Връх 71, Цар Асен 14, 4, 2, 1, 12, 10, 8, Цар Иван Асен II 8, Цар Калоян 4


На 19.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч./ – Банско: 000024 Еккте 53059
На 19.10.2020 г. /10:01 – 12:00 ч./ – Банско: България 1, Тп Мешина, 22, Местност Рупчовец
На 19.10.2020 г. /10:31 – 11:30 ч./ – Банско: Найден Геров
На 19.10.2020 г. /13:01 – 16:30 ч./ – Банско: Еделвайс 3, Местност Свети Иван , Найден Геров 2, Симеон Молеров 1, Сливница 3, Цар Симеон 86, 88, Яне Сандански 2
На 19.10.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ – Банско: България 69, Драма 38, 37, 45, 33, 34, 32, 39, 43, 31, 35, 36, Еделвайс 3, Княз Ал.Батемберг 17, 28, 25, 24, 36, 30, 19, 26, 38, 22, 40, 32, 21, 27, 34, Княз Борис I 42, 41, 44, 43, 39, Местност Гуровица Апартаментен Комплекс, Мозговица 31, 20, 12, 15, 23, 28, 17, 30, 34, 21, 19, 14, 25, 16, 2 А, 29, 2, 11, 32, 8, 22, 6, Найден Геров 44, Найден Геров 2, Родопи 28, 21, 26, 17, 19, Симеон Молеров 1, Скопие 27, 24, 16, 36, 30, 19, 22, 20а, 40, 34, 35, 18, 17, 26, 20, 31, 23, 21, 33, 32, 38, 25, 28, 29, Сливница 3, Солун 11, 15, 36 1, 18, 13, 36, 17, 24, 22, Христо Смирненски 14, Христо Стилянов 13, 16, 11, Цар Борис III , Цар Симеон 86, 88, Яне Сандански 2
На 20.10.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ – Банско: Грамадето , Местност Грамадето 1, Местност Кошерината 1, Найден Геров 3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1, Стражите 4, 2



На 20.10.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ – Добринище: 9ти Септември , Васил Априлов 9, Георги Димитров 99, 21, Григор Мацин 1, 3, 5, Десилица 12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6, Иван Галчев 10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7, Неофит Рилски 6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9, Никола Парапунов 1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5, Охрид 12, 10, 2, 99, 14, 8, 6, Петър Галчев 10, Пирин 4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3, Попово Езеро 9, Търговска 1, Хан Аспарух 8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10, Христо Ботев 9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10, Тп Авариен Пункт
На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Банско: 000024 Еккте 53059 , Местност Свети Георги
На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Добринище: Борис Парапунов 6, 4, Гарата 9, 1 Апартамент, 16, Георги Темелков 8, М. Тепченик , Незнаен Воин Комплектен Трафопост Ктп 2х630, Охрид 6, Тодор Каблешков 6, 4, 28, 99, 14, 26, 10, 22, 18, 20, 2, 30, 16, 24, Кв.87
На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Гостун
На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Места: І-92 Кв.6 , Васил Коларов 14, Местност Долене
На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Обидим
На 20.10.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Филипово, Общ. Банско: 001319 , Vііі-138, Кв.13 , VІІІ-34 Кв.13
На 20.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Банско: Първи Май 11
На 20.10.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Добринище: 9ти Септември 1, 15, 8, 9, 6, 3, 99, 7, 11, 10, 2, 5, 15, 13, Адам Трънка 31, 24, 30, 32, 26, 27, 21, 28, 29, 17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21, Алеко Константинов 6, 4, Александър Стамболийски 3, 2, 1, 9, 10, 18, 14, 17, 53, 8, 16, 9, 13, 15, 7, 11, 12, 6, 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40, Арсо Пандурски 5, 2, 3, 4, 8, 6, 1, Атанас Попадийн 40, 34, 5, 30, 19, 3, 100, 13, 15, 18, 32, 20, 25, 12, 28, 11, 9, 18, 24, 6, 23, 4, 14, 21, 1, 2, 7, 8, Бачо Киро 4, 8, 5, 6, 2, 99, 7, 1, 3, Благийница Имот С Идентификатор 21498.157.2, Бор 4, 2, Бъндерица 4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6, Ванюша Валчук 10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16, Васил Априлов 5, 7, 9, 6, 8, 2, 1, 4, 7, 9, 5, 3, Васил Коларов 8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6, Васил Левски 10, 23, 12, 99, 21, 11, 6, 14, 13, 17, 8, 5, 2, 3, 1, 15, Вела Пеева 4, 5, 2, 7, 1, 3, Гарата 5, 3, Георги Бенковски 2, 21, 14, 14, 10, 17, 31, 23, 29, 13, 33, 15, 6, 9, 1, 7, 3, 4, Георги Димитров 99, 7, 20, 13, 39, 21, 99, 21, 10, 39, 22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34, 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52, Георги Темелков 6а, 27, 33, 51, 41, 23, 25, 35, 53, 36, 39, 45, 55, 49, 21, 31, 47, 5, 43, 37, 9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3, Георги.С.Раковски 1, 4, 3, 2, 5, 1, Гоце Делчев 9, 5, 1, 99, 3, 8, 17, 14, 12, 13, 11, 10, 20, 24, 22, 16, 18, 7, 15, Григор Мацин 1, 3, 5, Григор Пърличев 99, 8, 18, 16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5, Даме Груев 18, 5, 99, 14, 9, 3, 8, 2, 4, 16, 6, 7, 12, Десилица 16, 26, 24, 16, 99, 20, 18, 14, 3, 12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6, 21, Димитър Благоев 17, 24, 20, 19, 30, 15, 14, 1, 8, 6, 18, 11, 22, 26, 13, 2, 4, 5, 10, 28, 3, 21, 23, 7, 16, 12, Еделвайс 1, 3, 7, 5, 2, Елин Пелин 6, 23, 1, 18, 2, 14, 5, 3, 15, 12, 10, 60, 8, 27, 7, 13, 4, Иван Вазов 1, 19, 23, 3, 13, 25, 7, 12, 8, 11, 9, 2, 17, 10, 21, 14, 15, 9, Иван Галчев 15, 27, 35, 12, 10, 14, 16, 18, 31, 33, 25, 29, 23, 21, 10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7, Иван Козарев 17, 15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6, Иван Попов Деницин 4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8, Кирил И Методи 10, 4, 12, 7, 5, 8, 14, 11, 7, 3, 3, 13, 1, Крушево 21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5, Ленин 4, Лиляна Димитрова 3, 5, 6, 2, 4, 1, Любен Каравелов 2, 1, 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5, Македония 1, 2, Места 5, 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8, Местност Малка Ливада 2, Местност Рупчовец , Митко Палаузов 1, 3, 8, 2, 20, 10, 16, 18, 6, 4, 12, 99, Москва 9, 5, 3, 2, 1, 7, 99, Незнаен Воин 99, 8, 6, 4, Неофит Рилски 6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9, Неуточнен Адрес Поща, 1, Никола Вапцаров 3, 10, 5, 2, 8, 6, Никола Парапунов 1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5, Опълченска 1, 3, 5, Освобождение 21, 26, 99, 16, 22, 19, 9, 3, 28, 24, 11, 15, 17, 20, 13, 27, 23, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4, Охрид 2, 12, 10, 2, 99, 14, 8, 6, Паисий Хилендарски 13, 12, 16, 9, 22, 26, 15, 7, 20, 10, 18, 6, 14, 11, 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1, Партизанска 99, 6, 7, 5, 11, 13, 3, 4, 9, 1, 2, Петко Р.Славейков 7, 10, 16, 2, 13, 19, 3, 11, 17, 15, 4, 18, 14, 12, 23, 5, Петър Галчев 13а, 10, 13, 7, 13а, 99, 3, 8, 11, 6, 4, 2, 9, Пирин 19, 4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3, Попово Езеро 22, 13, 17, 16, 4, 9, 10, 23, 12, 24, 1, 3, 2, 27, 29, 15, 25, 14, 6, 11, 9, Първи Май 10, 6, 8, 4, 9, 7, 5, 2, 1, Софроний 1, 4, 5, 2, 10, Тодор Каблешков 99, 26, Търговска 6, 5, 17, 1, Хан Аспарух 2, 4, 8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10, 2, 13, 16, 25, 20, 17, 26, 18, 24, 10, 2, 200, 14, 4, 11, 8, 21, 22, 19, 23, 12, Хан Крум 6, 4, 1, 2, 3, 5, Христо Ботев 13, 4, 9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10, Христо Смирненски 16, 8, 28, 2, 14, 11, 26, 24, 99, 22, 20, 23, 19, 1, 4, 17, 7, 3, 15, 13, 18, 30, 9, 20, 5, Цар Самуил 4, 12, 2, 10, Цар Симеон 8, 1, 99, 5, 6, 3, 4, 2, 8, 6, Читалище , Чобан Бойчо 8, 26, 16, 3, 18, 10, 22, 12, 14, 8, 4, 24, Шипка 2, 8, 4, 6, 3, 1, Юрий Гагарин 12, 7, 1, 4, 11, 7, 12, 15, 9, 13, Яне Сандански 32, 36, 33, 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19, Тп Бензиностанция, 10, Тп Хотела, Тп Авариен Пункт, Тп Горско Стопанство, Харманлийски Лагер, 8, Работилница, Работелница, Местност Свети Илия, Цех, Тп Белия Рид, Пл. Независимост №1, Тп Читалище, Тото Пункт, Тп Валевица, Работилница
На 20.10.2020 г. /09:16 – 16:30 ч./ – Добринище: 9ти Септември 1, 15, Ванюша Валчук 10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16, Васил Левски 15, Георги Димитров 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52, Любен Каравелов 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5, Места 5, Първи Май 9, 7, 5, 2, 1, Тодор Каблешков 26, Христо Смирненски 5, Юрий Гагарин 12, 7, 1, 4, Яне Сандански 32, 36, 33, Тп Валевица, Работилница
На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч./ – Добринище: 9ти Септември 1, 15, 8, 9, 6, 3, 99, 7, 11, 10, 2, 5, 15, 13, Адам Трънка 31, 24, 30, 32, 26, 27, 21, 28, 29, 17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21, Алеко Константинов 6, 4, Александър Стамболийски 3, 2, 1, 9, 10, 18, 14, 17, 53, 8, 16, 9, 13, 15, 7, 11, 12, 6, 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40, Арсо Пандурски 5, 2, 3, 4, 8, 6, 1, Атанас Попадийн 40, 34, 5, 30, 19, 3, 100, 13, 15, 18, 32, 20, 25, 12, 28, 11, 9, 18, 24, 6, 23, 4, 14, 21, 1, 2, 7, 8, Бачо Киро 4, 8, 5, 6, 2, 99, 7, 1, 3, Благийница Имот С Идентификатор 21498.157.2, Бор 4, 2, Борис Парапунов 6, 4, Бъндерица 4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6, Ванюша Валчук 10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16, Васил Априлов 5, 7, 9, 6, 8, 2, 1, 4, 7, 9, 5, 3, Васил Коларов 8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6, Васил Левски 10, 23, 12, 99, 21, 11, 6, 14, 13, 17, 8, 5, 2, 3, 1, 15, Вела Пеева 4, 5, 2, 7, 1, 3, Гарата 5, 3, Гарата 9, 1 Апартамент, 16, Георги Бенковски 2, 21, 14, 14, 10, 17, 31, 23, 29, 13, 33, 15, 6, 9, 1, 7, 3, 4, Георги Димитров 99, 7, 20, 13, 39, 21, 99, 21, 10, 39, 22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34, 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52, Георги Темелков 8, Георги Темелков 6а, 27, 33, 51, 41, 23, 25, 35, 53, 36, 39, 45, 55, 49, 21, 31, 47, 5, 43, 37, 9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3, Георги.С.Раковски 1, 4, 3, 2, 5, 1, Гоце Делчев 9, 5, 1, 99, 3, 8, 17, 14, 12, 13, 11, 10, 20, 24, 22, 16, 18, 7, 15, Григор Мацин 1, 3, 5, Григор Пърличев 99, 8, 18, 16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5, Даме Груев 18, 5, 99, 14, 9, 3, 8, 2, 4, 16, 6, 7, 12, Десилица 16, 26, 24, 16, 99, 20, 18, 14, 3, 12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6, 21, Димитър Благоев 17, 24, 20, 19, 30, 15, 14, 1, 8, 6, 18, 11, 22, 26, 13, 2, 4, 5, 10, 28, 3, 21, 23, 7, 16, 12, Еделвайс 1, 3, 7, 5, 2, Елин Пелин 6, 23, 1, 18, 2, 14, 5, 3, 15, 12, 10, 60, 8, 27, 7, 13, 4, Иван Вазов 1, 19, 23, 3, 13, 25, 7, 12, 8, 11, 9, 2, 17, 10, 21, 14, 15, 9, Иван Галчев 15, 27, 35, 12, 10, 14, 16, 18, 31, 33, 25, 29, 23, 21, 10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7, Иван Козарев 17, 15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6, Иван Попов Деницин 4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8, Кирил И Методи 10, 4, 12, 7, 5, 8, 14, 11, 7, 3, 3, 13, 1, Крушево 21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5, Ленин 4, Лиляна Димитрова 3, 5, 6, 2, 4, 1, Любен Каравелов 2, 1, 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5, М. Тепченик , Македония 1, 2, Места 5, 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8, Местност Малка Ливада 2, Местност Рупчовец , Митко Палаузов 1, 3, 8, 2, 20, 10, 16, 18, 6, 4, 12, 99, Москва 9, 5, 3, 2, 1, 7, 99, Незнаен Воин Комплектен Трафопост Ктп 2х630, Незнаен Воин 99, 8, 6, 4, Неофит Рилски 6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9, Неуточнен Адрес Поща, 1, Никола Вапцаров 3, 10, 5, 2, 8, 6, Никола Парапунов 1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5, Опълченска 1, 3, 5, Освобождение 21, 26, 99, 16, 22, 19, 9, 3, 28, 24, 11, 15, 17, 20, 13, 27, 23, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4, Охрид 6, Охрид 2, 12, 10, 2, 99, 14, 8, 6, Паисий Хилендарски 13, 12, 16, 9, 22, 26, 15, 7, 20, 10, 18, 6, 14, 11, 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1, Партизанска 99, 6, 7, 5, 11, 13, 3, 4, 9, 1, 2, Петко Р.Славейков 7, 10, 16, 2, 13, 19, 3, 11, 17, 15, 4, 18, 14, 12, 23, 5, Петър Галчев 13а, 10, 13, 7, 13а, 99, 3, 8, 11, 6, 4, 2, 9, Пирин 19, 4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3, Попово Езеро 22, 13, 17, 16, 4, 9, 10, 23, 12, 24, 1, 3, 2, 27, 29, 15, 25, 14, 6, 11, 9, Първи Май 10, 6, 8, 4, 9, 7, 5, 2, 1, Софроний 1, 4, 5, 2, 10, Тодор Каблешков 99, 26, Тодор Каблешков 6, 4, 28, 99, 14, 26, 10, 22, 18, 20, 2, 30, 16, 24, Търговска 6, 5, 17, 1, Хан Аспарух 2, 4, 8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10, 2, 13, 16, 25, 20, 17, 26, 18, 24, 10, 2, 200, 14, 4, 11, 8, 21, 22, 19, 23, 12, Хан Крум 6, 4, 1, 2, 3, 5, Христо Ботев 13, 4, 9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10, Христо Смирненски 16, 8, 28, 2, 14, 11, 26, 24, 99, 22, 20, 23, 19, 1, 4, 17, 7, 3, 15, 13, 18, 30, 9, 20, 5, Цар Самуил 4, 12, 2, 10, Цар Симеон 8, 1, 99, 5, 6, 3, 4, 2, 8, 6, Читалище , Чобан Бойчо 8, 26, 16, 3, 18, 10, 22, 12, 14, 8, 4, 24, Шипка 2, 8, 4, 6, 3, 1, Юрий Гагарин 12, 7, 1, 4, 11, 7, 12, 15, 9, 13, Яне Сандански 32, 36, 33, 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19, ТП Бензиностанция, 10, ТП Хотела, ТП Авариен Пункт, ТП Горско Стопанство, Харманлийски Лагер, 8, Работилница, Работелница, Местност Свети Илия, Цех, Тп Белия Рид, Пл. Независимост №1, ТП Читалище, Тото Пункт, ТП Валевица, Работилница, Кв.87
На 22.10.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Банско: 000024 Еккте 53059 , Местност Свети Георги , Първи Май 11
На 22.10.2020 г. /09:31 – 16:30 ч./ – Добринище: Местност Рупчовец
На 22.10.2020 г. /10:01 – 16:30 ч./ – Добринище: Адам Трънка 32, Иван Козарев 4, Местност Гоце Делчев Лагер-Мучарата, Хижа Гоце Делчев, Жилище-Бунгала, Лифт Хижа Гоце Делчев, Жилище, Бунгало, Лифт, Местност Лаговете Вила, Каравана, 79, Жилище, Вила, Хижа Гоце Делчев, Клуб, Неуточнен Адрес Хижа Безбог, Тодор Каблешков 99, Хан Аспарух 27, Бунгало
На 22.10.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./ – Добринище: 9ти Септември 1, 15, 8, 9, 6, 3, 99, 7, 11, 10, 2, 5, 15, 13, Адам Трънка 31, 24, 30, 32, 26, 27, 21, 28, 29, 17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21, Алеко Константинов 6, 4, Александър Стамболийски 3, 2, 1, 9, 10, 18, 14, 17, 53, 8, 16, 9, 13, 15, 7, 11, 12, 6, 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40, Арсо Пандурски 5, 2, 3, 4, 8, 6, 1, Атанас Попадийн 40, 34, 5, 30, 19, 3, 100, 13, 15, 18, 32, 20, 25, 12, 28, 11, 9, 18, 24, 6, 23, 4, 14, 21, 1, 2, 7, 8, Бачо Киро 4, 8, 5, 6, 2, 99, 7, 1, 3, Благийница Имот С Идентификатор 21498.157.2, Бор 4, 2, Борис Парапунов 6, 4, Бъндерица 4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6, Ванюша Валчук 10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16, Васил Априлов 5, 7, 9, 6, 8, 2, 1, 4, 7, 9, 5, 3, Васил Коларов 8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6, Васил Левски 10, 23, 12, 99, 21, 11, 6, 14, 13, 17, 8, 5, 2, 3, 1, 15, Вела Пеева 4, 5, 2, 7, 1, 3, Гарата 9, 1 Апартамент, 16, Гарата 5, 3, Георги Бенковски 2, 21, 14, 14, 10, 17, 31, 23, 29, 13, 33, 15, 6, 9, 1, 7, 3, 4, Георги Димитров 99, 7, 20, 13, 39, 21, 99, 21, 10, 39, 22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34, 42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52, Георги Темелков 6а, 27, 33, 51, 41, 23, 25, 35, 53, 36, 39, 45, 55, 49, 21, 31, 47, 5, 43, 37, 9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3, Георги Темелков 8, Георги.С.Раковски 1, 4, 3, 2, 5, 1, Гоце Делчев 9, 5, 1, 99, 3, 8, 17, 14, 12, 13, 11, 10, 20, 24, 22, 16, 18, 7, 15, Григор Мацин 1, 3, 5, Григор Пърличев 99, 8, 18, 16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5, Даме Груев 18, 5, 99, 14, 9, 3, 8, 2, 4, 16, 6, 7, 12, Десилица 16, 26, 24, 16, 99, 20, 18, 14, 3, 12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6, 21, Димитър Благоев 17, 24, 20, 19, 30, 15, 14, 1, 8, 6, 18, 11, 22, 26, 13, 2, 4, 5, 10, 28, 3, 21, 23, 7, 16, 12, Еделвайс 1, 3, 7, 5, 2, Елин Пелин 6, 23, 1, 18, 2, 14, 5, 3, 15, 12, 10, 60, 8, 27, 7, 13, 4, Иван Вазов 1, 19, 23, 3, 13, 25, 7, 12, 8, 11, 9, 2, 17, 10, 21, 14, 15, 9, Иван Галчев 15, 27, 35, 12, 10, 14, 16, 18, 31, 33, 25, 29, 23, 21, 10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7, Иван Козарев 17, 15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6, Иван Попов Деницин 4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8, Кирил И Методи 10, 4, 12, 7, 5, 8, 14, 11, 7, 3, 3, 13, 1, Крушево 21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5, Ленин 4, Лиляна Димитрова 3, 5, 6, 2, 4, 1, Любен Каравелов 2, 1, 4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5, М. Тепченик , Македония 1, 2, Места 5, 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8, Местност Малка Ливада 2, Местност Рупчовец , Митко Палаузов 1, 3, 8, 2, 20, 10, 16, 18, 6, 4, 12, 99, Москва 9, 5, 3, 2, 1, 7, 99, Незнаен Воин 99, 8, 6, 4, Незнаен Воин Комплектен Трафопост Ктп 2х630, Неофит Рилски 6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9, Неуточнен Адрес Поща, 1, Никола Вапцаров 3, 10, 5, 2, 8, 6, Никола Парапунов 1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5, Опълченска 1, 3, 5, Освобождение 21, 26, 99, 16, 22, 19, 9, 3, 28, 24, 11, 15, 17, 20, 13, 27, 23, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4, Охрид 2, 12, 10, 2, 99, 14, 8, 6, Охрид 6, Паисий Хилендарски 13, 12, 16, 9, 22, 26, 15, 7, 20, 10, 18, 6, 14, 11, 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1, Партизанска 99, 6, 7, 5, 11, 13, 3, 4, 9, 1, 2, Петко Р.Славейков 7, 10, 16, 2, 13, 19, 3, 11, 17, 15, 4, 18, 14, 12, 23, 5, Петър Галчев 13а, 10, 13, 7, 13а, 99, 3, 8, 11, 6, 4, 2, 9, Пирин 19, 4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3, Попово Езеро 22, 13, 17, 16, 4, 9, 10, 23, 12, 24, 1, 3, 2, 27, 29, 15, 25, 14, 6, 11, 9, Първи Май 10, 6, 8, 4, 9, 7, 5, 2, 1, Софроний 1, 4, 5, 2, 10, Тодор Каблешков 6, 4, 28, 99, 14, 26, 10, 22, 18, 20, 2, 30, 16, 24, Тодор Каблешков 99, 26, Търговска 6, 5, 17, 1, Хан Аспарух 2, 4, 8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10, 2, 13, 16, 25, 20, 17, 26, 18, 24, 10, 2, 200, 14, 4, 11, 8, 21, 22, 19, 23, 12, Хан Крум 6, 4, 1, 2, 3, 5, Христо Ботев 13, 4, 9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10, Христо Смирненски 16, 8, 28, 2, 14, 11, 26, 24, 99, 22, 20, 23, 19, 1, 4, 17, 7, 3, 15, 13, 18, 30, 9, 20, 5, Цар Самуил 4, 12, 2, 10, Цар Симеон 8, 1, 99, 5, 6, 3, 4, 2, 8, 6, Читалище , Чобан Бойчо 8, 26, 16, 3, 18, 10, 22, 12, 14, 8, 4, 24, Шипка 2, 8, 4, 6, 3, 1, Юрий Гагарин 12, 7, 1, 4, 11, 7, 12, 15, 9, 13, Яне Сандански 32, 36, 33, 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19, Тп Бензиностанция, 10, Тп Хотела, Тп Авариен Пункт, Тп Горско Стопанство, Харманлийски Лагер, 8, Работилница, Работелница, Местност Свети Илия, Цех, Тп Белия Рид, Пл. Независимост №1, Тп Читалище, Тото Пункт, Тп Валевица, Работилница, Кв.87
На 23.10.2020 г. /09:00 – 13:31 ч./ – Банско: България 69, Драма 38, 37, 45, 33, 34, 32, 39, 43, 31, 35, 36, Княз Ал.Батемберг 17, 28, 25, 24, 36, 30, 19, 26, 38, 22, 40, 32, 21, 27, 34, Княз Борис I 42, 41, 44, 43, 39, Местност Гуровица Апартаментен Комплекс, Мозговица 31, 20, 12, 15, 23, 28, 17, 30, 34, 21, 19, 14, 25, 16, 2 А, 29, 2, 11, 32, 8, 22, 6, Найден Геров 44, Родопи 28, 21, 26, 17, 19, Скопие 27, 24, 16, 36, 30, 19, 22, 20а, 40, 34, 35, 18, 17, 26, 20, 31, 23, 21, 33, 32, 38, 25, 28, 29, Солун 11, 15, 36 1, 18, 13, 36, 17, 24, 22, Христо Смирненски 14, Христо Стилянов 13, 16, 11, Цар Борис III

Община Белица
На 23.10.2020 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Горно Краище: 1

Последвайте ни: