Камера на Живо от Центъра на Разлог

Прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 7-11 ноември

CEZ3Община Разлог

На 08.11.2016 г. /09:30 – 16:00 ч./ – Община Разлог; КТП Метали( до бившата Асфалтова база)

На 08.11.2016 г. /09:30 – 16:00 ч./ – Община Разлог; КТП Метали( до бившата Асфалтова база)

На 08.11.2016 г. /09:15 – 16:15 ч./ – Градево Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Местност Логовете
На 08.11.2016 г. /16:00 – 16:15 ч./ – Градево Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Бойков Рид Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Бойков Рид Местност Раплево Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165
На 08.11.2016 г. /09:15 – 09:30 ч./ – Градево Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Бойков Рид Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Бойков Рид Местност Раплево Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165

На 09.11.2016 г. /09:30 – 14:30 ч./ – Разлог Вихрен 1, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Занаятчийска 30, 38; Искър 1, 10, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Марица 2; Неуточнен Адрес Стара планина 1, 10, 101, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 33, 37, 38, 4, 5, 7, 9, 99; Трети март 1, 2, 4, 5, 7, 9; Явор 1, 2
На 09.11.2016 г. /09:15 – 15:30 ч./ – Елешница, Общ. Разлог Мината В с. Елешница; Мандра, Матанд“ В с. Елешница
На 09.11.2016 г. /15:15 – 15:30 ч./ – баня, Общ. Разлог Извън Регулацията 1 Пресевна; Елешница, Общ. Разлог; 9-ти май 1, 1 19, 10, 11, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 3, 5, 9, 1, 20, 21, 21 21, 21 Б, 23, 25, 29, 39, 9 Кафе; Безименна 11, 12, 13, 15, 16, 26, 27, 4, 46, 48, 8, 9, 3, 5, 6, 8; Братя Миладинови 26, 4; Варош 1, 10, 11, 13, 17, 2, 21, 22, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 9, 21; Васил Бельов 1, 10, 103, 105, 107, 15, 17, 19, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 65, 67, 69, 73, 74, 75, 77, 79, 83, 85, 91, 92, 93, 95, 97, 1, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 2, 20, 21, 22, 25, 27, 29, 3, 33, 4, 5, 8, 100, 104, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 125, 127, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 17, 18, 20, 6, 62, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 9, 92, 94, 96, 137, 143, 40, 59, 65, 85; Васил Левски 1, 10, 11, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 16, 18, 22; Втора 1, 10, 2, 5, 9, 2; Възраждане Поща; Георги Димитров 1, 10, 100, 114, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 41, 5, 51, 6, 64, 7, 100, 101, 106, 108, 114, 144, 163, 18, 18 1, 22, 27, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 102, 174, 189, 193, 103, 105, 114, 120, 129, 18, 20, 69, 71, 74, 18, до бивша Автогара, 105, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 117, 118, 12, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 13, 132, 134, 138, 156, 22, 5, 99, Цдг, 131, 133, 135, 137, 140, 141, 142, 145, 146, 147, 148, 149, 15, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 18, 18 1, 181, 183, 191, 43, 48, 90; Дванадесета 11, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 6, 7; Девета 4; Десета 1, 2, 4; Единадесета 1, 1, 4; Иван Вазов 1, 10, 12, 2, 4, 5, 6, 7, 1, 13, 16; Кокиче 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 26, 29, 3, 31, 35, 37, 4, 5, 7, 7, 8, 10, 14, 17, 37, 4, 21, 29; Комсомолска 1, 11, 3, 5, 9; Лале 1, 2; Мечта 1 Млекопреработване, 18, 4; Минно Селище Бар, Гараж, Дърводелна, Кафе, Клуб, Офис, Работилница, Цех, Дом, Дърводелна, Дърводелна, Работилница, Офис, Работилница, Фуражомелка, Фуражомелка, Църква; Младост 27; Неуточнен Адрес бивш Звезда, Пречиствателна Ст-Ция; Пирин 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 20, 8, 3; Победа 26; Първа 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 6, 8; Рила 1, 4, 6, 2; Родопи 1, 10, 3, 6, 7, 1, 3, 4, 7; Трета 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Тринадесета 2, 3, 5, 5; Цар Калоян 1, 11, 13, 14, 16, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Цар Симеон 1, 3, 10, 10, 11, 12, 9; Четвърта 1, 2, 3, 5; Шеста 1, 2; Краище, Общ. Белица; Втора 1, 10, 2, 6, 8; Двадесета 1, 58, 20, 34, 5; Дванадесета Девета 1, 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Деветнадесета 2, 20; Десета 1, 2, 3, 4, 8, 9, 7; Единадесета 1, 10, 116, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 4, 5, 6, 67, 6А, 7, 8, 9, 112, 93; Неуточнен Адрес 57, Поща, 100 временно Захранване; Осма 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 22, 4, 6, 7, 8, 9; Пета 1, 11, 13, 16, 17, 20, 23, 5, 6, 7, 8, 9, 29; Петнадесета 32; Първа 1, 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 40, 6, 7, 8, 9, 36; Седемнадесета 15, 17; Седма 1, 12, 2, 22, 3, 4, 6, 8; Трета 1, 10, 11, 16, 2, 6, 7, 8, 9; Тринадесета 2; Усоето Четвърта 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 5, 7, 8, 9, 6; Четирнадесета 1, 7; Шеста 1, 16, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 99; Шестнадесета 1, 6
На 09.11.2016 г. /09:15 – 09:30 ч./ – баня, Общ. Разлог Извън Регулацията 1 Пресевна; Елешница, Общ. Разлог; 9-ти май 1, 1 19, 10, 11, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 3, 5, 9, 1, 20, 21, 21 21, 21 Б, 23, 25, 29, 39, 9 Кафе; Безименна 11, 12, 13, 15, 16, 26, 27, 4, 46, 48, 8, 9, 3, 5, 6, 8; Братя Миладинови 26, 4; Варош 1, 10, 11, 13, 17, 2, 21, 22, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 9, 21; Васил Бельов 1, 10, 103, 105, 107, 15, 17, 19, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 65, 67, 69, 73, 74, 75, 77, 79, 83, 85, 91, 92, 93, 95, 97, 1, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 2, 20, 21, 22, 25, 27, 29, 3, 33, 4, 5, 8, 100, 104, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 125, 127, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 17, 18, 20, 6, 62, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 9, 92, 94, 96, 137, 143, 40, 59, 65, 85; Васил Левски 1, 10, 11, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 16, 18, 22; Втора 1, 10, 2, 5, 9, 2; Възраждане Поща; Георги Димитров 1, 10, 100, 114, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 41, 5, 51, 6, 64, 7, 100, 101, 106, 108, 114, 144, 163, 18, 18 1, 22, 27, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 102, 174, 189, 193, 103, 105, 114, 120, 129, 18, 20, 69, 71, 74, 18, до бивша Автогара, 105, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 117, 118, 12, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 13, 132, 134, 138, 156, 22, 5, 99, Цдг, 131, 133, 135, 137, 140, 141, 142, 145, 146, 147, 148, 149, 15, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 18, 18 1, 181, 183, 191, 43, 48, 90; Дванадесета 11, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 6, 7; Девета 4; Десета 1, 2, 4; Единадесета 1, 1, 4; Иван Вазов 1, 10, 12, 2, 4, 5, 6, 7, 1, 13, 16; Кокиче 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 26, 29, 3, 31, 35, 37, 4, 5, 7, 7, 8, 10, 14, 17, 37, 4, 21, 29; Комсомолска 1, 11, 3, 5, 9; Лале 1, 2; Мечта 1 Млекопреработване, 18, 4; Минно Селище Бар, Гараж, Дърводелна, Кафе, Клуб, Офис, Работилница, Цех, Дом, Дърводелна, Дърводелна, Работилница, Офис, Работилница, Фуражомелка, Фуражомелка, Църква; Младост 27; Неуточнен Адрес бивш Звезда, Пречиствателна Ст-Ция; Пирин 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 20, 8, 3; Победа 26; Първа 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 6, 8; Рила 1, 4, 6, 2; Родопи 1, 10, 3, 6, 7, 1, 3, 4, 7; Трета 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Тринадесета 2, 3, 5, 5; Цар Калоян 1, 11, 13, 14, 16, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Цар Симеон 1, 3, 10, 10, 11, 12, 9; Четвърта 1, 2, 3, 5; Шеста 1, 2; Краище, Общ. Белица; Втора 1, 10, 2, 6, 8; Двадесета 1, 58, 20, 34, 5; Дванадесета Девета 1, 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Деветнадесета 2, 20; Десета 1, 2, 3, 4, 8, 9, 7; Единадесета 1, 10, 116, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 4, 5, 6, 67, 6А, 7, 8, 9, 112, 93; Неуточнен Адрес 57, Поща, 100 временно Захранване; Осма 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 22, 4, 6, 7, 8, 9; Пета 1, 11, 13, 16, 17, 20, 23, 5, 6, 7, 8, 9, 29; Петнадесета 32; Първа 1, 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 40, 6, 7, 8, 9, 36; Седемнадесета 15, 17; Седма 1, 12, 2, 22, 3, 4, 6, 8; Трета 1, 10, 11, 16, 2, 6, 7, 8, 9; Тринадесета 2; Усоето Четвърта 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 5, 7, 8, 9, 6; Четирнадесета 1, 7; Шеста 1, 16, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 99; Шестнадесета 1, 6
На 10.11.2016 г. /16:00 – 16:15 ч./ – Градево Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Бойков Рид Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Бойков Рид Местност Раплево Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165
На 10.11.2016 г. /09:15 – 16:15 ч./ – Градево Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Местност Логовоте
На 10.11.2016 г. /09:15 – 09:30 ч./ – Градево Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Бойков Рид Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Бойков Рид Местност Раплево Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165

Община Банско

На 08.11.2016 г. /16:00 – 16:30 ч./ – Банско Байкушева мура 1; Любен Каравелов 44; Одрин 5; Предел Стефан Караджа 24, 28, 31; Градево; Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Бойков Рид Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Бойков Рид Местност Раплево Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.
На 08.11.2016 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Банско Байкушева мура 1; Любен Каравелов 44; Одрин 5; Предел Стефан Караджа 24, 28, 31; Градево; Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.

На 08.11.2016 г. /09:00 – 09:30 ч./ – Банско Байкушева мура 1; Любен Каравелов 44; Одрин 5; Предел Стефан Караджа 24, 28, 31; Градево; Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Бойков Рид Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Бойков Рид Местност Раплево Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.

На 09.11.2016 г. /16:00 – 16:30 ч./ – Банско Байкушева мура 1; Любен Каравелов 44; Одрин 5; Предел Стефан Караджа 24, 28, 31; Градево; Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Бойков Рид Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Бойков Рид Местност Раплево Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.
На 09.11.2016 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Банско Байкушева мура 1; Любен Каравелов 44; Одрин 5; Предел Стефан Караджа 24, 28, 31; Градево; Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.
На 09.11.2016 г. /09:00 – 09:30 ч./ – Банско Байкушева мура 1; Любен Каравелов 44; Одрин 5; Предел Стефан Караджа 24, 28, 31; Градево; Местност Бяла поляна Местност Стружка река – Лагове Местност Стружка-река Лагове Требище; Добринище; Паисий Хилендарски 25; Разлог; база Предел Бойков Рид Изворите 126; Калиново 1, 3, 7; Местност Бойков Рид Местност Раплево Местност Шипоко Охрид 49; Предел Бунгало; Рила 2, 20; Черна река 100, 123, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 143, 145, 157, 165 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.
На 09.11.2016 г. /09:15 – 10:15 ч./ – Банско: ул. „Найден Геров“ 1, 1, Г-1, Г-2, Г1, 12 1, 12 2, 12 3, 12 Г, 12 Г-2, 15
На 09.11.2016 г. /10:15 – 11:15 ч./ – Банско Найден Геров 20 В
На 09.11.2016 г. /16:00 – 16:15 ч./ – Добринище Борис Парапунов 4, 6; Гарата 1, 1 Апартамент; Георги Темелков 8; Незнаен Воин Комплектен Трафопост КТП 2Х630; Тодор Каблешков 10, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 30, 4, 6, 99; Изгрев, Общ. Благоевград; УПИ-І-394, Кв. 13; Обидим; Местност Долене; Филипово, Общ. Банско; VIII-138, Кв. 13 VIII-34 Кв. 13
На 09.11.2016 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Община Банско; с. Гостун; с. Обидим
На 09.11.2016 г. /09:00 – 09:30 ч./ – Добринище Борис Парапунов 4, 6; Гарата 1, 1 Апартамент; Георги Темелков 8; Незнаен Воин Комплектен Трафопост КТП 2Х630; Тодор Каблешков 10, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 30, 4, 6, 99; Изгрев, Общ. Благоевград; УПИ-І-394, Кв. 13; Обидим; Местност Долене; Филипово, Общ. Банско; VIII-138, Кв. 13 VIII-34 Кв. 13
На 09.11.2016 г. /08:30 – 12:30 ч./ – Банско Найден Геров 1, 1, Г-1, Г-2, Г1, 12 1, 12 2, 12 3, 12 Г, 12 Г-2, 15
На 10.11.2016 г. /16:00 – 16:15 ч./ – Добринище Борис Парапунов 4, 6; Гарата 1, 1 Апартамент; Георги Темелков 8; Незнаен Воин Комплектен Трафопост КТП 2Х630; Тодор Каблешков 10, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 30, 4, 6, 99; Изгрев, Общ. Благоевград; УПИ-І-394, Кв. 13; Обидим; Местност Долене; Филипово, Общ. Банско; VIII-138, Кв. 13 VIII-34 Кв. 13
На 10.11.2016 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Община Банско; с. Филипово; с. Осеново; Местност Вищерица; Вец Ретиже 3; ФЕЦ Гемар
На 10.11.2016 г. /09:00 – 09:15 ч./ – Добринище Борис Парапунов 4, 6; Гарата 1, 1 Апартамент; Георги Темелков 8; Незнаен Воин Комплектен Трафопост КТП 2Х630; Тодор Каблешков 10, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 30, 4, 6, 99; Изгрев, Общ. Благоевград; УПИ-І-394, Кв. 13; Обидим; Местност Долене; Филипово, Общ. Банско; VIII-138, Кв. 13 VIII-34 Кв. 13
Община Белица
На 10.11.2016 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Краище, Общ. Белица Единадесета 1, 10, 116, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 4, 5, 6, 67, 6А, 7, 8, 9; Пета 1, 11, 13, 16, 17, 20, 23, 5, 6, 7, 8, 9; Първа 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 40, 6, 7, 8, 9; Седма 1, 12, 2, 22, 3, 4, 6, 8; Трета 1, 10, 11, 16, 2, 6, 7, 8, 9; Четвърта 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 5, 7, 8, 9; Шивашки Цех

На 08.11.2016 г. /15:45 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица 9-ти септември 1, 1, 10, 13, 17, 18, 19, 23, 3, 33, 37, 4, 41, 44, 5, 6, 68, 7, 8, 99, 9А, 1, 2, 4, 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99, 20, 52, 64, 4, 6, 8; Бор 2, 3, 6; Борис Клементиев 1, 2, 4, 5, 6, 7, 11, 11, 15, 17, 3, 7, 8, 5, 7; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99, 1, 2, 15; Васил и Сава Кокарешкови 1, 2, 3, 4, 5, 6, 2, 35А, 8, 8; Владимир Поптомов 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 38, 4, 44, 5, 58, 6, 7, 8, 1, 100, 101, 108, 166, 28, 2А, 49, 74, 90, 92, 94, 95, 98, 1, 101, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 118, 121, 122, 123, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 136, 137, 140, 141, 142, 143, 146, 148, 29, 36, 95, 98, 99, 10, 2, 27, 34, 63, 70, 116, 13, 140, 173, 41, 42, 44, 45, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 84, 99, 136, 49, 58, 74, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Волгоград 12; Втора 1, 2, 5; Георги Андрейчин 1, 10, 10-12, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 25, 28, 7, 99, 1, 15, 2, 4, 5, 50, 6, 7, 11, 7, 15, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 99, 15, 99; Георги Андриянов 13, 21, 25, 27, 3, 31, 33, 5, 99, 14, 15, 18, 27; Георги Кирков 1, 19, 2, 2, 21, 3, 4, 5; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 25, 26, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 25; Грънчар 1, 2; Даме Груев 10, 2, 4, 6, 8; Девета 2, 4, 4; Димитър Даракчиев 1, 2, 3, 4, 5; Димо Хаджидимов 1, 10, 106, 108, 184, 186, 188, 30, 32, 37, 46, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 68, 69, 73, 75, 79, 82, 89, 91, 93, 97, 1, 10, 12, 16, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 35, 3А, 4, 50, 6, 8, 101, 21, 29, 3, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 61; Иван Алексов 1, 2, 4, 5, 6, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 25, 27, 29, 31, 8, 16, 21, 4; Иван Апостолов 2, 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 1, 10, 11, 12, 14, 19, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 16; Илинден 1, 3, 5, 9; Кирил и Методи 2, 4, 6, 8; Люлин 1, 4, 6, 99; Митко Саев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 21, 22, 26, 28, 29, 3, 33, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 7, 8, 9; Мусала 1, 10, 12, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Народна Победа 1, 10, 2, 6, 7, 8; Неуточнен Адрес 99; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Никола Вапцаров 1, 18, 18, 26, 2; Осма 2, 2 Хаспел, 3, 4, 5; Пейо Яворов 10, 10, 12, 14, 8; Пета 1, 2, 4, 6; Полковник Иван Тричков 1, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 99, 21; Първа 1, 2, 4, 8; Равен 25, 35, 9; Радецки 1, 2; Рила 1, 10, 4, 7, 99; Сава Стенчин 1, 10, 13, 17, 19, 2, 23, 24, 2А, 3, 31, 39, 5, 6, 7, 9, 99, 12, 14, 15, 30, 38; Седма 2, 3, 7; Серги Чонков 1, 7, 2; Симеон Кавракиров 10, 12, 18, 20, 21, 23, 26, 30, 32, 34, 38, 4, 40, 46, 99, 2, 4, 6; Стара планина 1, 2, 3, 4; Трета 1, 3, 5; Тутракан 1, 10, 2, 4, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Христо Ботев 10, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 99; Христо Смирненски 1, 5; Чавдар 1, 2, 10, 11, 12, 3, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Четвърта 9; Шеста 1, 12, 5, 6, 8, 8 Офис; Шипка 10, 13, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 4, 6, 7, 8, 14; Яким Цоков 1, 3, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 11, 13, 15, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 7, 3
На 08.11.2016 г. /09:30 – 16:00 ч./ – Община Разлог; КТП Метали( до бившата Асфалтова база)
На 08.11.2016 г. /09:30 – 09:45 ч./ – Белица, Общ. Белица 9-ти септември 1, 1, 10, 13, 17, 18, 19, 23, 3, 33, 37, 4, 41, 44, 5, 6, 68, 7, 8, 99, 9А, 1, 2, 4, 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99, 20, 52, 64, 4, 6, 8; Бор 2, 3, 6; Борис Клементиев 1, 2, 4, 5, 6, 7, 11, 11, 15, 17, 3, 7, 8, 5, 7; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99, 1, 2, 15; Васил и Сава Кокарешкови 1, 2, 3, 4, 5, 6, 2, 35А, 8, 8; Владимир Поптомов 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 38, 4, 44, 5, 58, 6, 7, 8, 1, 100, 101, 108, 166, 28, 2А, 49, 74, 90, 92, 94, 95, 98, 1, 101, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 118, 121, 122, 123, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 136, 137, 140, 141, 142, 143, 146, 148, 29, 36, 95, 98, 99, 10, 2, 27, 34, 63, 70, 116, 13, 140, 173, 41, 42, 44, 45, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 84, 99, 136, 49, 58, 74, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Волгоград 12; Втора 1, 2, 5; Георги Андрейчин 1, 10, 10-12, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 25, 28, 7, 99, 1, 15, 2, 4, 5, 50, 6, 7, 11, 7, 15, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 99, 15, 99; Георги Андриянов 13, 21, 25, 27, 3, 31, 33, 5, 99, 14, 15, 18, 27; Георги Кирков 1, 19, 2, 2, 21, 3, 4, 5; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 25, 26, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 25; Грънчар 1, 2; Даме Груев 10, 2, 4, 6, 8; Девета 2, 4, 4; Димитър Даракчиев 1, 2, 3, 4, 5; Димо Хаджидимов 1, 10, 106, 108, 184, 186, 188, 30, 32, 37, 46, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 68, 69, 73, 75, 79, 82, 89, 91, 93, 97, 1, 10, 12, 16, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 35, 3А, 4, 50, 6, 8, 101, 21, 29, 3, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 61; Иван Алексов 1, 2, 4, 5, 6, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 25, 27, 29, 31, 8, 16, 21, 4; Иван Апостолов 2, 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 1, 10, 11, 12, 14, 19, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 16; Илинден 1, 3, 5, 9; Кирил и Методи 2, 4, 6, 8; Люлин 1, 4, 6, 99; Митко Саев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 21, 22, 26, 28, 29, 3, 33, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 7, 8, 9; Мусала 1, 10, 12, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Народна Победа 1, 10, 2, 6, 7, 8; Неуточнен Адрес 99; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Никола Вапцаров 1, 18, 18, 26, 2; Осма 2, 2 Хаспел, 3, 4, 5; Пейо Яворов 10, 10, 12, 14, 8; Пета 1, 2, 4, 6; Полковник Иван Тричков 1, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 99, 21; Първа 1, 2, 4, 8; Равен 25, 35, 9; Радецки 1, 2; Рила 1, 10, 4, 7, 99; Сава Стенчин 1, 10, 13, 17, 19, 2, 23, 24, 2А, 3, 31, 39, 5, 6, 7, 9, 99, 12, 14, 15, 30, 38; Седма 2, 3, 7; Серги Чонков 1, 7, 2; Симеон Кавракиров 10, 12, 18, 20, 21, 23, 26, 30, 32, 34, 38, 4, 40, 46, 99, 2, 4, 6; Стара планина 1, 2, 3, 4; Трета 1, 3, 5; Тутракан 1, 10, 2, 4, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Христо Ботев 10, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 99; Христо Смирненски 1, 5; Чавдар 1, 2, 10, 11, 12, 3, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Четвърта 9; Шеста 1, 12, 5, 6, 8, 8 Офис; Шипка 10, 13, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 4, 6, 7, 8, 14; Яким Цоков 1, 3, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 11, 13, 15, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 7, 3