Камера на Живо от Центъра на Разлог

Програма за финалния турнир от Купата на България при мъжете

Ясна е цялата програма с часовете на мачовете от финалната фаза за Купата на България при мъжете. Финалният турнир ще се проведе в три дни, съответно четвъртфинали, полуфинали и финал. Надпреварата за трофея в мъжкия волейбол ще бъде от 11 до 13 януари (петък – неделя) в зала „Васил Левски“ в Пазарджик.

Припомняме, че до финалния етап достигнаха осем отбора – победителите от четвъртия кръг в турнира, съответно домакините от Хебър (Пазарджик), ЦСКА, Левски София, Пирин (Разлог), Добруджа 07 (Добрич), Марек Юнион-Ивкони (Дупница) и Монтана. На 8 януари ще се играе последният мач от четвъртия кръг, в който шампионът в Суперлигата Нефтохимик 2010 (Бургас) гостува на втородивизионния Звездец (Горна Малина).

Първият мач от 1/4-финалите на турнира на 11 януари ще противопостави Пирин (Разлог) и Добруджа 07 (Добрич), като срещата е от 12:15 ч. Следва големият сблъсък, в който един срещу друг ще излязат ЦСКА и победителят от двойката Звездец – Нефтохимик 2010, като мачът започва в 15:00 ч. Програмата продължава с двубой между домакините от Хебър и Марек, който е насрочен за 17:45. Първият ден завършва с битка между Левски и Монана, която започва в 20:30 ч.

Победителите от четвъртфиналите се срещат на полуфинали на 12 януари (събота). Първият полуфинален двубой е от 15:30 ч, а втория от 18:30 ч.

Двата финалиста излизат в спор за трофея на 13 януари (неделя) от 18:30 ч.

Източник: bgvolleyball.com