Камера на Живо от Центъра на Разлог

Програма на Световна купа по сноуборд Банско 26-28 януари 2018 г.

СВЕТОВНА КУПА ПО СНОУБОРД 26 – 28 ЯНУАРИ 2018

Програма

26/01/2018, петък

Ден 1/ Паралелен гигантски слалом (PGS I)

Писта / Бъндеришка поляна

08:00                                    DJ сет с DJ Sprite

08:30 – 10:30                     Квалификации Паралелен гигантски слалом (PGS I)

10:30 – 12:30                      DJ сетове (Хамър) / Балет Нова

12:30 – 13:45                     Паралелен гигантски слалом, финали (PGS I)

13:55                                    Церемония по връчване на цветя жени и мъже (ТОП 3)

14:00 – 15:00                      DJ сетове (Хамър) / Балет Нова




Централен площад гр. Банско

Официално откриване Световна купа по сноуборд, Банско 2018

17:30 – 18:20                     DJ сет с DJ Sprite

18:20 – 18:40                     Етно хаус проект „Sunbeams“

18:40 – 19:00                      Официално откриване

19:00 – 19:15                      Церемония по награждаване жени и мъже, PGS I (ТОП 3)

19:15     – 19:35                Етно хаус проект „Sunbeams“

27/01/2018, събота

Ден 2/ Сноубордкрос

Писта / Бъндеришка поляна

09:00                                    DJ сет с DJ Sprite

09:30 – 11:00                     Квалификации Сноубордкрос (SBX)

11:00 – 12:00                      DJ сетове (Хамър) / Балет Нова

11:45 – 12:00                     Презентация на финалните серии (SBX)

(Heat Presentation, 12 жени / 24 мъже)

12:00 – 12:10                     Участие Професионална фолклорна формация „В Шоплука“

12:30 – 13:05                     Сноубордкросфинали (SBX)

13:20                                    Церемония по връчване на цветя жени и мъже (ТОП 3)

13:30 – 14:30                      DJ сетове (Хамър) / Балет Нова

Централен площад гр. Банско

18:00 – 18:45                    DJ сет с DJ Sprite

18:45 – 18:55                     Участие Професионална фолклорна формация „В Шоплука“ и народната певица Костадинка Танчева

19:00 – 19:15                      Церемония по награждаване жени и мъже, SBX (ТОП 3)

19:15 – 19:30                     Церемония по теглене на жребий за трети състезателен ден

жени 1-16 и мъже 1-16 (PGS II)

19:30 – 19:50                     Участие Професионална фолклорна формация „В Шоплука“ и народната певица Костадинка Танчева

28/01/2018, неделя

Ден 3/ Паралелен гигантски слалом (PGS II)

Писта / Бъндеришка поляна

09:30                                    DJ сет с DJ Sprite

10:00 – 12:00                     Квалификации Паралелен гигантски слалом (PGS II)

12:00 – 14:00                     DJ сетове (Хамър) / Балет Нова

14:00 – 15:15                     Паралелен гигантски слаломфинали (PGS II)

14:00 – 15:15                      Участие Професионална фолклорна формация „В Шоплука“

15:30                                    Церемония по награждаване жени и мъже, PGS II (ТОП 3)