Камера на Живо от Центъра на Разлог

Турнирът 70 години волейбол в Разлог бе спечелен от ЦСКА

cskavolley

Снимка: BGvolleyball.com

Мъжкият отбор на ЦСКА (София) спечели турнира в чест на 70 години волейбол в Разлог.

На финала в зала „Септември“ воденият от Александър Попов тим надигра с 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:23) домакините от Пирин (Разлог). В състава на Червените за днешния двубой бе и Николай Николов, който не бе в състава за полуфинала вчера. Централният блокировач направи много силен мач, като отбеляза 16 точки (7 от които от блокада, 56 % в нападение). Топ реализатор бе Иван Крачев с 20 (4 аса, 62 % в атака).

За Пирин много добро включване направи Боян Иванов, който се появи във втората част и стана най-резултатен за тима си с 19 точки (1 ас, 2 блокади, 55 % в атака). Георги Елчинов, който във втория гейм заигра като диагонал,добави 13 (3 аса, 1 блокада, 33 % в нападение).

По-рано днес Марек Юнион-Ивкони (Дупница) спечели третото място в турнира, след като надигра с 3:0 (25:20, 25:21, 25:23) македонския Струмица в мач със страшно много грешки.