Камера на Живо от Центъра на Разлог

Цвети Пиронкова разкова Радванска в 6 поредни гейма

cveti1Цветана Пиронкова е на път да направи феноменален обрат срещу Агниешка Радванска в осминафиналите на „Ролан Гарос“. Българката спечели 6 поредни гейма, с което изравни резултата на 1:1 сета, преди двубоят отново да бъде прекратен заради дъжда.

Мачът започна в неделя, когато бе отложен при 6:2 и 3:0 в полза на Радванска, която е №2 в световната ранглиста. Вчера условията в Париж не позволиха да се изиграе нито един мач, а при подновяването на играта днес на корта „Сюзан Ленглен“ имаше само една тенисистка.

Пиронкова започна наказателната си акция, след като взе първия си сервис, направи пробив и го затвърди, за да изравни резултата. Полякинята беше в шок и дори и не разбра как загуби и следващите три гейма, а с това и вторият сет.

В този момент дъждът отново се засили и организаторите решиха да прекратят мача.