Камера на Живо от Центъра на Разлог

Планирани прекъсвания на електрозахранването, в Разлог и региона, за периода 26-30 март

Община Разлог 

На 26.03.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански;  Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов;  Белица, Общ. Белица: местност Семково;  Годлево;  Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Горно Драглище;  Добърско;  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42;  Разлог: Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, Черна Река;

 Разлог: местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев;

На 26.03.2018 г. /08:45 – 13:00 ч./ –  Разлог: местност Катарино;

На 26.03.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Бела Река, Рила, Тодор Александров, Христо Смирненски, Шипка;




На 26.03.2018 г. /12:30 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Iv, Кв 29, IvI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, местност Конещица Пи, местност Конищица, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шафле Дере;

На 27.03.2018 г. /11:30 – 12:30 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Борис Клементиев, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Девета, Димо Хаджидимов, местност Семково, неуточнен адрес, Пета, Първа, Равен, Сава Стенчин, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Шипка;

На 27.03.2018 г. /13:15 – 14:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Владимир Поптомов, Втора, Георги Андрейчин, Грънчар, Даме Груев, Димитър Даракчиев, Пейо Яворов, Тутракан, Яне Сандански;

На 28.03.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски, Преображение, Христо Ботев;

На 29.03.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията;  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, неуточнен адрес, Р-Н Стопански Двор;  Горно Краище;  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Разлог: Александър Стамболийски;

На 29.03.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, Iv, Кв 29, IvI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл.№813, местност Бански път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIx-610 Кв 44, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

Община Банско 

На 27.03.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:15 – 12:45 ч./ –  Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец, местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 27.03.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:15 – 12:45 ч./ –  Гостун

На 27.03.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:15 – 12:45 ч./ –  Добринище: 9ти Септември, 9ти Септември, Адам Трънка, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, неуточнен адрес, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Търговска, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 27.03.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:15 – 12:45 ч./ –  Места: І-92 Кв.6

На 27.03.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:15 – 12:45 ч./ –  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 27.03.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 12:15 – 12:45 ч./ –  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13

На 27.03.2018 г. /14:45 – 16:00 ч./ –  Банско: Стефан Караджа, Тевно Езеро, Хан Кубрат, Явор

На 29.03.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

Община Якоруда 

На 27.03.2018 г. /10:00 – 11:00 ч./ –  Якоруда: Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, неуточнен адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/