Камера на Живо от Центъра на Разлог

Прекъсвания на тока, в Разлог и региона, за периода 01 – 05 октомври

Община Разлог  

На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Разлог: Баница
На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Горно Краище
На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: 9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: Безименна

Община Банско
На 04.10.2018 г. /11:30 – 15:30 ч./ – Банско: Александър Буйнов, Атон, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Гладстоун, Гоце Делчев, Ел-Тепе, Кирил И Методи, Минго Тодев, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Отец Паисий, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Хаджи Кандит, Цар Калоян
На 04.10.2018 г. /09:00 – 13:30 ч./ – Банско: Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К.Яворов, Райна Княгиня, Св.Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор



Община Белица

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 02.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: Десета

На 02.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Черешово, Общ. Белица

На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Бабяк
На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица
На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Гълъбово, Общ. Белица

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-Ти Септември, Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков

Община Якоруда  

На 02.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Кузьово
На 02.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Лютово

На 02.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Юруково
На 02.10.2018 г. /08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Якоруда: Васил Левски, Кирил И Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр

На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Орцево
На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 08:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Палатик
На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Бел Камен
На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Бунцево
На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Конарско

На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Рохлева
На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Смолево: 038217
На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Черна Места
На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Якоруда: Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица
На 03.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Юруково: Местност Каменако

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Дагоново

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Юруково: 029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако
На 04.10.2018 г. /08:30 – 13:30 ч./ – Якоруда: Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Градище/Трета/, Изгрев, Никифор Филипов, Пета/Поп Филип Стоянов/, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Якорудски Бор